- Reklama -

Pamiętamy o ludziach kultury

27 marca obchodzony był Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju w wyjątkowy sposób uczcili ten dzień.

Spektakle teatralne odgrywają ważną rolę w życiu młodego człowieka. Wprowadzają w świat sztuki, rozwijają kreatywność, dostarczają wielu miłych wrażeń, a także rozrywki. Wiedzą i cenią sobie tę wartość uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju. Mimo panujących obostrzeń nie rezygnują z kontaktu ze sztuką. W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, który przypada na 27 marca, uczniowie klas 0-3 wzięli udział w dwudniowych warsztatach teatralnych organizowanych on-line przez Teatr Kultureska oraz obejrzeli interaktywny spektakl muzyczny pt. Zielony Kopciuszek.

- Reklama -

Ponadto uczniowie klasy 1b i 1c pod okiem swoich pań: Marty Polowy i Eweliny Karwańskiej wykonali kartki z życzeniami dla pracowników Biłgorajskiego Centrum Kultury, dzięki którym w Biłgoraju mogli niejednokrotnie obcować ze sztuką, oglądając spektakle i widowiska, które zarówno uczyły, jak i bawiły.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.