- Reklama -

- Reklama -

Pamiętają o zmarłych kolegach

1 listopada w dzień Wszystkich Świętych policjanci z biłgorajskiej komendy złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobach swoich kolegów.

- Reklama -

– Policjanci z biłgorajskiej komendy pamiętają o policjantach, których nie ma już wśród nas. Wczoraj w dzień Wszystkich Świętych uczcili pamięć kolegów, zapalając znicze i składając kwiaty w miejscu ich wiecznego spoczynku – podkreśla Joanna Klimek, rzecznik biłgorajskiej policji.

Pierwsze dni listopada to czas zadumy i wspominania naszych zmarłych bliskich i znajomych. Również policjanci pamiętają o swoich kolegach, których nie ma już wśród nich. Na ich mogiłach zapalili znicze i złożyli kwiaty.

30 maja br. funkcjonariusze pożegnali kolegę śp. sierż. szt. Tomasza Iwańca. Zginął on w wypadku drogowym na trasie Rakówka – Przymiarki. Tomek miał 39 lat. Służbę w policji rozpoczął w 2007 roku. Pozostawił żonę i dwie córeczki. O wypadku pisaliśmy tutaj: Policjant zginął w drodze na służbę oraz tutaj: Ostatnie pożegnanie sierż. szt. Tomasza Iwańca

Natomiast 16 października 1924 roku na posterunku życie złożył funkcjonariusz Policji Państwowej śp. posterunkowy Feliks Niespodziewany.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.