- Reklama -

- Reklama -

Paliły się suche trawy

13 lipca w gminie Potok Górny doszło do pożaru traw. W akcji uczestniczyli m.in. druhowie z OSP Potok Górny, którzy tak opisują działania: „O godzinie 14.20 trzykrotny dźwięk syreny wezwał nas do strażnicy. Pojechaliśmy zgasić pożar traw w naszej miejscowości. Spaliło się około 1 hektara skoszonej łąki. Sprawna akcja naszej jednostki oraz szybka pomoc sąsiadów z OSP Szyszków i PSP Biłgoraj pozwoliła dosyć szybko opanować dalsze rozprzestrzenianie się ognia”.

- Reklama -

W akcji uczestniczyły: OSP Potok Górny, OSP Szyszków, JRG Biłgoraj.

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Osp mówi

  A co lipiny strajkowały czy samochód umyty na zawody powiatowe i nie chcieli brudzić.

  1. Patoczek mówi

   „Osp Mówi” z Ciebie taki Osp jak z koziej d… trąba. Gdybyś miał delikatne pojęcie o tym to byś wiedział że jednostka ze strażnicy nie może wyjechać bez rozkazu z JRG Biłgoraj. Nie ma tu znaczenia czy jest to OSP Potok, Lipiny czy Szyszków. Wiec proponuje udać się na szkolenie podstawowe, tam się wszystkiego dowiesz.
   No i widzę że ktoś ma straszny ból dupy że naszym konkurentom udało się coś osiągnąć. Gratulację zajęcia 3 miejsca w powiecie !

   1. RULEZ mówi

    Dokładnie. Potok szczerze gratuluje Lipinom 3 miejsca, bo to tylko świadczy o wysokim poziomie wyszkolenia strażaków w naszej gminie.
    A za rok się odegramy na gminnych 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.