- Reklama -

Palenia nie będzie

Kilka tysiąca paczek papierosów zatrzymali policjanci. Towar przepadł a mężczyznom grozi więzienie.

W miniony wtorek policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie w gminie Tereszpol przeprowadzili kontrolę samochodu marki Mazda, którym kierował 34-letni mieszkaniec Biłgoraja. – Funkcjonariusze w  bagażniku  pojazdu ujawnili ponad 2500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy – infirmuje Agnieszka Pintal z Komendy Policji w Biłgoraju.

- Reklama -

Wczoraj biłgorajscy kryminalni skontrolowali kierowcę passata, którym kierował 36-latek z Biłgoraja. Mężczyzna wiózł w bagażniku około 1700 paczek papierosów bez akcyzy.

Nielegalne papierosy zostały zabezpieczone i nie trafią na rynek. Mężczyźni zostali zatrzymani. Ze wstępnych ustaleń wynika, że straty na szkodę Skarbu Państwa szacowane są prawie 100 000 zł. Bezakcyzowy towar został skonfiskowany. Za popełnienie przestępstwa skarbowego poza przepadkiem przewożonych papierosów za ten czyn mężczyźni otrzymają także wysoką grzywnę.

Posiadanie papierosów bez polskich znaków akcyzy do lat  3 pozbawienia wolności.

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Kaczenada mówi

    Ciekawe kto był tak miły i doniósł komu trzeba.

  2. barmaz88 mówi

    Komisariat Policji w Józefowie obejmuje swym zasięgiem gminy Józefów, Aleksandrów i Tereszpol. Akcja policji była na terenie gminy Tereszpol. Więc o co chodzi Obywatel?

  3. Obywatel mówi

    Policjanci z Józefów w gminie Tereszpol? A myślałem że Józefów i Tereszpol to dwie gminy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.