- Reklama -

- Reklama -

Pędził w terenie zabudowanym

Całkowitym brakiem wyobraźni wykazał się 53-latek z gminy Wiązownica, powiat jarosławski, który wczoraj pędził samochodem marki BMW w terenie zabudowanym z prędkością 126 km/h. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Płusy. Mężczyzna stracił prawo jazdy, otrzymał wysoki mandat i punkty karne.

- Reklama -

Całkowitym brakiem wyobraźni wykazał się 53-latek z gminy Wiązownica, powiat jarosławski, który wczoraj około 17:15 pędził swoim BMW w terenie zabudowanym z prędkością 126 km/h. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Płusy w gminie Księżpol. Łatwo wyobrazić sobie do jakiej tragedii mogło by dojść gdyby na jezdnie wybiegło dziecko. Mężczyzna stracił prawo jazdy, został również ukarany wysokim mandatem i otrzymał punkty karne.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Szczególnie teraz kiedy wcześnie zapada zmrok, a jesienna aura często nie sprzyja dobremu samopoczuciu powinniśmy szczególnie wzmóc uwagę na drodze i stosować się do przepisów.

Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.