- Reklama -

Otwarty kolejny punkt przyjęć interesantów

Dziś uroczyście otwarty został punkt przyjęć interesantów mieszczący się w budynku Urzędu Gminy w Tereszpolu-Zaorendzie. W każdy piątek pomiędzy godziną 9:00 a 12:00 mieszkańcy gminy będą mieli możliwość skorzystania z pomocy dzielnicowego asp.szt. Wojciecha Oleszczaka.

 

- Reklama -

Od niespełna sześciu miesięcy działają już punkty przyjęć interesantów w Turobinie i Obszy. Dzisiaj trzeci punkt przyjęć interesantów został otwarty w Urzędzie Gminy w Tereszpolu-Zaorendzie.

Uroczystość rozpoczął o godzinie 9:00 Wójt Gminy Tereszpol Pan Jacek Pawluk obezna była również Sekretarz Gminy Pani Maria Skóra. Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju insp. Ryszarda Piłata reprezentował Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Biłgoraju nadkom. Wojciech Bobko. W uroczystości wzięli również udział Komendant Komisariatu Policji w Józefowie kom. Adam Grzyb oraz dzielnicowy rejonu gminy Tereszpol asp. szt. Wojciech Oleszczak.

Od dziś w każdy piątek w godzinach 9:00 a 12:00 w pokoju nr 17 w budynku Urzędu Gminy do dyspozycji mieszkańców będzie asp.szt. Wojciech Oleszczak.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.