kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Otwarcie marketu Netto w Biłgoraju!

Wiele cenowych atrakcji i nie tylko czekać będzie jutro na klientów nowo otwieranego marketu Netto w Biłgoraju.

- Reklama -

Wraz z końcem sierpnia przy ul. Komorowskiego zakończył działalność handlową market Tesco. Po dwumiesięcznej przerwie w jego miejsce już jutro otwarty zostanie nowy sklep sieci Netto. Najbliższy taki znajduje się w Opolu Lubelskim.

 

W dniu otwarcia klienci liczyć mogą na wyjątkowe okazje cenowe przez cały dzień!  Atrakcje dla najmłodszych organizowane będą również w najbliższą sobotę.  
W tych dniach rozdawane będą także kupony rabatowe! Należy zrobić zakupy za minimum 60 zł,  aby odebrać kupon o wartości 10 zł na kolejne zakupy.
urząd MArszałkowski projekt

Market będzie otwarty od poniedziałku do soboty od godz. 6 do 22

Otwarcie sklepu odbędzie się w czwartek 4 listopada o godz. 8.00 przy ul. Tadeusza Bora-Komorowskiego 18

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Jędrek mówi

    Fajny sklep to NETTO szeroki asortyment na warzywach i owocach. Ładna aranżacja wnętrza sklepu , miła obsługa . Pozdrawiam miłe Panie z kas. Napewno będę tu robił zakupy.

  2. Adrian Keys ten co Krowiarka wiecie mówi

    Fajnie się kupuje w Netto i dobre produkty sprzedają . Osobiście preferuje rybki które zawsze jak do tej pory mieli świeże .Whyskacze mają tanie i dobre ,wybór win . Czasami rzucają jakieś drobne AGD. Kolega sobie chwali jak kartoflów se nakupuje. Mają mydło i bielidło.
    Na otwarciu to była masakra ,całe tabuny bab z kwiczącymi drącymi gęby bachorami wydającymi z siebie odgłosy paszczowo-gębowe ,porozwalane cukierki pisk i ryk. Dobrze, że tylko raz otwierają potem można z kulturą sobie dokonywać zakupów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.