- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Oto program Dni Biłgoraja. Choć święto pod inną nazwą

Znamy już szczegółowy program zbliżających się Dni Biłgoraja. To znaczy, dokładnie koncertu "Biłgoraj dla Ukrainy", bo pod taką nazwą odbędzie się tegoroczne wydarzenie. Główną gwiazdą będzie Patrycja Markowska, która wystąpi na scenie letniej Biłgorajskiego Centrum Kultury. Wstęp jest wolny, a wszystko w sobotę 11 czerwca.

- Reklama -

Biłgoraj dla Ukrainy to wydarzenie muzyczne zorganizowane w geście solidarności z naszymi sąsiadami. – Chcielibyśmy, żeby wiedzieli, że całym sercem jesteśmy z nimi i dedykując im ten koncert udzielamy im wsparcia, nie tylko w postaci zebranych darów, ale także duchowego i psychicznego – tłumaczy UM Biłgoraj.
W wyjątkowym wydarzeniu charytatywnym wystąpi Patrycja Markowska- hippiska, artystka, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów. Muzyka i życie zgodne z hasłem Peace&Love towarzyszą jej od zawsze. Koncert Patrycji planowany jest ok. godziny 21.00.
Do  projektu przyłączyli się także artyści związani z Biłgorajem: Michalina Lipińska, Kuba Nizio, Diana Kotuła, zespół Annela oraz zespól wokalny z Nowowołyńska (Ukraina).

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

„Biłgoraj dla Ukrainy” to także atrakcje dla dzieci. Od godz. 17.00 zapraszamy najmłodszych darczyńców na warsztaty bębniarskie i zabawy z animatorami.
Podczas koncertu odbędzie się zbiórka darów dla Ukrainy. – Pomagajmy nie tylko z sercem, ale także głową. Dlatego bardzo, bardzo mocno prosimy o przekazywanie przedmiotów wymienionych w afiszu – apelują organizatorzy. Chodzi o:
– środki medyczne i opatrunkowe (gazy, strzykawki 5 ml, igły, środki do odkażania ran, leki przeciwbólowe, opaski uciskowe, apteczki)
– środki higieny osobistej (szczoteczki i pasty do zębów, mydła, szampony, papier toaletowy, pieluchy, podpaski, ręczniki)
– żywność (konserwy, zupy instant, makarony, kasze)

Biłgoraj dla Ukrainy w sobotę 11 czerwca.

 

info: UM Biłgoraj

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. KONKRET mówi

    ALE PROGRAM WSZYSTKICH ZWALILO Z NOG

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.