- Reklama -

- Reklama -

Oto papierowe wydanie „Nowej Gazety Biłgorajskiej”. Już we wtorek

Papierowe wydanie "Nowej Gazety Biłgorajskiej" już w drukarni. Od wtorku w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w całym powiecie biłgorajskim. I jest sporo powodów, żeby sięgnąć po ten numer.

- Reklama -

Już we wtorkowym wydaniu, aktualne wyniki głosowania w plebiscycie na Człowieka Roku 2022 Ziemi Biłgorajskiej. Na razie jest zdecydowany lider, ale tuż za nim grupa pościgowa. Przejściowe wyniki głosowanie sms-owego już we wtorek.

Wracamy do ostatniego pożegnania byłej dyrektor Szkoły Podstawowej w Biłgoraju, Krystyny Łysiak. Od jej rodziny dostaliśmy zdjęcia, mamy też sporo wspomnień o cenionej i lubianej pedagog. Podobnie jak wielu mieszkańców, byliśmy tez na uroczystościach pogrzebowych.

W Nowej Gazecie Biłgorajskiej piszemy o mocno kontrowersyjnym pomyśle, dotyczącym hodowli kur. Czy rosół z wiejskiej kury, będzie wkrótce marzeniem w powiecie biłgorajskim? Sprawdziliśmy to dokładnie.

Józefa Dechnika w Biłgoraju i w powiecie biłgorajskim przedstawiać nie trzeba. Ale dziś budzi kontrowersje. Jedni chcą o nim zapomnieć, inni wyliczają ile i co zrobił dla miasta. Jednych i drugich z uwagą wysłuchaliśmy.

Kojarzycie projektanta biłgorajskiego ratusza? Dotarliśmy do niego. Antoni Herman ma 97 lat i nadal jest aktywny zawodowo! Mało tego, zgłasza uwagi dotyczące … centrum Bilgoraja. Ba, przygotował nawet makietę, którą przekazał biłgorajskim urzędnikom. Co z tym zrobią? Rozmowa z projektantem już we wtorek w papierowym wydaniu.

- Reklama -

Jak zwykle nie brakuje historii powiatu biłgorajskiego. Tym razem, Piotr Flor – prezes Biłgorajskiego Towarzystwa Regionalnego pisze o księdzu z Biłgoraja, który dwukrotnie został skazany na śmierć!

Będzie dużo o sporcie. Wyniki sparingów naszych drużyn piłkarskich i zmiany w klubach, to na pewno. Zapowiedź wydarzeń, ale też odwiedzimy inne kluby niż te piłkarskie.

I oczywiście aktualne informacje z każdej gminy w powiecie biłgorajskim. Absolutnie każdej. Co aktualnego dzieje się właśnie w Twojej gminie? O tym w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

Czekamy na maile w każdej sprawie: nowa@gazetabilgoraj.pl

Piszcie co Was irytuje, co warto pokazać i z kim porozmawiać. Czekamy na ciekawe zdjęcia i sugestie.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.