kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

OŚWIADCZENIE KLUBU SPORTOWEGO ŁADA 1945 BIŁGORAJ

- Reklama -

Klub dołożył wszelkich starań, by mecz Łady Biłgoraj z Chełmianką Chełm przebiegł bez zakłóceń. Niestety, nie wszyscy dostosowali się do zasad obowiązujących na stadionie podczas rozgrywania meczu piłkarskiego, za co karę poniesie klub i wszyscy dopingujący naszych piłkarzy kibice.

Decyzją Wydziału Dyscypliny Lubelskiego Związku Piłki Nożnej dwa najbliższe mecze rozgrywane przy ul. Targowej w Biłgoraju (28.09. – z Tomasovią Tomaszów Lubelski w ramach rozgrywek ½ Pucharu Polski na szczeblu okręgu oraz 02.10. z Unią Hrubieszów w ramach rozgrywek IV ligi lubelskiej) odbędą się bez udziału publiczności. Przepraszamy za niedogodności wszystkich kibiców, którzy planowali uczestnictwo w ww. spotkaniach. Posiadaczy karnetów informujemy o możliwości ubiegania się o zwrot pieniędzy za brak możliwości skorzystania z karnetu na meczu z Unią Hrubieszów. W celu ich odebrania (równowartość ceny biletu uprawniającego do jednorazowego wejścia na mecz) prosimy o kontakt z klubem.

urząd MArszałkowski projekt

  Informujemy, że Zarząd Klubu Sportowego Łada 1945 Biłgoraj tworzą osoby, które nieodpłatnie i z pełnym poświęceniem angażują się w rozwój piłki nożnej w naszym mieście. Dokładamy wszelkich starań, by każdy mecz z udziałem Łady 1945 Biłgoraj przebiegał w przyjaznej, sportowej atmosferze. Prowadzimy szereg inicjatyw mających na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania piłki nożnej. Nasze działania przynoszą efekty. Głęboko wierzymy w to, że negatywne wydarzenia, takie jak te, które miały miejsce podczas meczu z Hetmanem Zamość czy Chełmianką Chełm, nie przysłonią pozytywnych zmian, jakie dzięki wspólnej pracy wielu ludzi udaje nam się realizować.

 

 

Zarząd Klubu Sportowego Łada 1945 Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.