- Reklama -

Ostatnie pożegnanie sierż. szt. Tomasza Iwańca

Dzisiaj przy dźwiękach Orkiestry Reprezentacyjnej Policji w asyście Kompanii Honorowej KWP w Lublinie pożegnaliśmy naszego kolegę śp. sierż. szt. Tomasza Iwańca. Rodzina, przyjaciele, policjanci oraz mieszkańcy gminy Łukowa zgromadzili się na cmentarzu parafialnym, by pożegnać Tomka.

Wnętrze kościoła, trumna z ciałem Wnętrze kościoła w środku zdjęcia  trumna z ciałem sierż. szt. Tomasza Iwańca otoczona wieńcami.  Po obu stronach zdjęcia policjanci uczestniczący w pogrzebie.

Dzisiaj o godzinie 14:00 w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łukowej  odbyło się nabożeństwo żałobne, podczas którego pożegnaliśmy zmarłego policjanta Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju śp. sierż. szt. Tomasza Iwańca. Uroczystość odbyła się zgodnie z policyjnym ceremoniałem w asyście Kompanii Honorowej KWP w Lublinie i dźwiękach Orkiestry  Reprezentacyjnej Policji.

Wnętrze kościoła na zdjęciu policjanci, rodzina, przyjaciele Tomasza.

W ostatniej drodze towarzyszyła Tomkowi pogrążona w bólu Rodzina, przyjaciele, koledzy i koleżanki z pracy. W uroczystości uczestniczyli również Zastępca Komendanta Głównego Policji mł. insp. Tomasz Szymański, Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc, Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju podinsp. Marek Jamroz wraz z zastępcą mł. insp. Ryszardem Smoluchem. Podczas uroczystości pogrzebowych na parafialnym cmentarzu Kompania Reprezentacyjna oddała salwę honorową, a koledzy pożegnali Tomka oddając Mu hołd sygnałami radiowozów.

Nasz Kolega śp. Tomasz Iwaniec został odznaczony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz awansowany pośmiertnie przez Komendanta Głównego Policji na stopień sierżanta sztabowego.

Zdjęcie z przed kościoła, polcianci trzymają zdjęcie sierż. szt. Tomasza Iwańca, czapkę oraz odznaczenie.

Tomek zginął w wypadku drogowym w miniony czwartek. Jechał na służbę. Wszyscy będziemy pamiętać go przede wszystkim jako dobrego człowieka, zawsze uśmiechniętego, policjanta służącego ludziom.

Policjanci kładą wieniec na grobie sierż. szt. Tomasza Iwańca.

Z ogromnym smutkiem żegnamy Ciebie Tomku…

Cześć Jego pamięci!

Honor na cmentarzu oddają między innymi zastępca Komendanta Głównego Policji mł. insp. Tomasz Szymański  oraz Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc

- Reklama -

1 komentarz
  1. kazo mówi

    bułeś ok józefów

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.