- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Ostatnia szansa, aby pomóc Kubusiowi!

Kubuś Pawęzka potrzebuje pieniędzy na operację, a ostatni termin wpłaty mija w poniedziałek 2 sierpnia. Piątkowy piknik w Zagrodzie Gajówka będzie ostatnią imprezą charytatywną dla Kuby. Można pomóc Kubusiowi również biorąc udział w zbiórce organizowanej przez wychowanków żłobka SMART-BABY, która odbędzie się przed placówką już jutro 30 lipca.

- Reklama -

Zbiórki do puszek pod kościołami w Biłgoraju

W najbliższą niedzielę (1 sierpnia) przed i po wszystkich Mszach świętych tego dnia odbędą zbiórki w biłgorajskich kościołach:
1. w parafii pw. św. Jerzego
2. w parafii rzymskokatolickiej pw. Trójcy Świętej i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biłgoraju
3. w parafii pw. Chrystusa Króla w Biłgoraju
5. w parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju
6. w sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju

Licytacje charytatywne na Facebooku zakończą się już jutro, czyli 30 lipca. Jeśli macie coś do zaoferowania (vouchery, usługi lub przedmioty) to już ostatnia szansa, aby je wystawić, można również wylicytować coś dla siebie, brakuje tak niewiele, ponieważ tylko 68 tys. zł, co stanowi ponad 7% wartości całej zbiórki.

Zapraszamy także na jutrzejszy piknik charytatywny w okolicach

Panasówki (Wywłoczka).

Zapraszamy również na jutrzejsze piątkowe (30 lipca) wydarzenie organizowane przez dzieci z Smart BABY-opieka żłobkowa dla dzieci 1-3 lat. Rówieśnicy Kubusia chcą mu pomóc sprzedając jutro lemoniadę na ul.Nadstawnej 56A LINK DO WYDARZENIA. Nie bądźmy obojętni i pomóżmy!

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.