- Reklama -

OSP na wakacjach

Wakacje to czas wypoczynku. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Dąbrowicy postanowiła spędzić trzy wakacyjne dni na letnim obozie.

Od 29 czerwca do 1 lipca Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Dąbrowicy uczestniczyła w obozie letnim w miejscowości Momoty Dolne. Został on zorganizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Dąbrowicy.

Rodzice byli bardzo zadowoleni, sami uczestnicy również. Pomagali oni w przygotowaniu zabawy fantowej, która odbyła się podczas pikniku rodzinnego w Dąbrowicy i cały dochód przeznaczony był na obóz. Po zaangażowaniu dało się poznać, że jest zainteresowanie obozem – opowiada jedna z opiekunek Edyta. – Mam nadzieję, że to nie jest jednoroczne wydarzenie i młodzież zechce jeszcze z nami przyjechać – dodaje.

- Reklama -

Można też było zauważyć przygotowania żeńskiej drużyny pożarniczej do zawodów w Aleksandrowie. Jednak ćwiczenia to nie wszystko. Paintball, kajaki, basen oraz inne formy aktywności fizycznej również miały miejsce. A wieczorami wszyscy spotykali się przy ognisku na wspólnym śpiewaniu.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.