- Reklama -

Osobówka zderzyła się z busem

Z obrażeniami ciała do szpitala została przewieziona 21-letnia kierująca volkswagenem, po tym jak jej samochód zderzył się z busem. Jak wstępnie ustalili policjanci, do wypadku doszło w wyniku nieprawidłowego wykonywania manewru skrętu w lewo przez 65-letniego kierującego fordem.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w m. Zawada na drodze krajowej nr 74. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 65-letni mieszkaniec Biłgoraja kierując fordem typu bus zatrzymał się na swoim pasie ruchu. Jadąca za nim volkswagenem 21-letnia mieszkanka gm. Zamość, rozpoczęła manewr omijania. W tym samym czasie kierujący fordem zdecydował się na skręt w lewo doprowadzając do zderzenia samochodów.

Do szpitala z obnażeniami ciała została przewieziona kierująca volkswagenem. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno kierujący fordem, jak i 21-latka z volkswagena byli trzeźwi.

W czasie, gdy w miejscu wypadku pracowały służby ruch na DK 74 odbywał się wahadłowo.

Policjanci apelują o ostrożność. Pamiętajmy, że podejmując decyzję o wykonaniu na drodze jakiegokolwiek manewru należy wcześniej upewnić się, czy możemy wykonać go bezpiecznie. Ostrożność, skupienie za kierownicą oraz ograniczone zaufanie mogą uchronić nas i innych uczestników ruchu od tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

D.K-B.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.