- Reklama -

Orlicy Tomasovii najlepsi

Tomasovia Tomaszów Lubelski okazała się najlepsza w halowym turnieju piłki nożnej orlików o Puchar Dyrektora OSiR, który odbył się w niedzielę 9 lutego 2020.

W turnieju rywalizowali orlicy, czyli zawodnicy z roczników 2009 i 2010. Najlepszy okazał się zespół Tomasovii Tomaszów Lubelski, który w cały turnieju nie przegrał meczu! W finale podopieczni Ireneusza Barana 4:0 pokonali Janowski Orlik.

Trzecie miejsce na podium wywalczył zespół Football Academy Zamość, pokonując gospodarzy turnieju OSiR Biłgoraj 2:1.

Zwycięska drużyna Tomasovii Tomaszów Lubelski zagrała w składzie: Mikołaj Świtnicki, Dawid Błaszczyk, Dawid Grzesik, Maciej Gwizdała, Szymon Baran, Kuba Kiwior, Franciszek Głazowski, Dawid Jewiak, Michał Skóra.

Gospodarze turnieju, czyli OSiR Biłgoraj, zajęli 4. miejsce. Trenerem drużyny był Marek Kłosek. Zespół zagrał w składzie: Filip Kowalik, Szymon Kiełbasa, Szymon Serwin, Szymon Kiesz, Antoni Kaczor, Bartek Jargieło, Filip Kaczor, Bartosz Paluch, Miłosz Szkałuba, Michał Tutka, Jakub Blacha, Szymon Mach.

Wyróżnienia indywidualne:

- Reklama -

najlepszy strzelec turnieju Kuba Kiwior (Tomasovia) – 10 bramek,

najlepszy zawodnik Antoni Harkot (FA Zamość),

najlepszy bramkarz Mateusz Woźnica (Janowski Orlik).

 

Kolejny turniej ostatni z edycji 2020 odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj.16 lutego w hali OSiR w Biłgoraju. Będzie to rywalizacja żaków r. 2011 i młodsi.

OSiR Biłgoraj

TW

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.