- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Orkiestra zagra w Józefowie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Józefowie po raz drugi zagra w tym roku w centrum miasta. 24. Finał WOŚP połączony z licytacjami i światełkiem do nieba rozpocznie się o 14.00 na rynku.

Na plenerowej scenie pojawią się miejscowe zespoły „Ledwo widać” i „Rzemyki”, wokaliści i tancerze z gminnych szkół oraz gwiazda wieczoru, czyli grupa „Joryj Kłoc” ze Lwowa. 

Podczas koncertu odbędą się również wybory „Śnieżynkowej Małej Miss”, w których mogą wystartować przedszkolaki i uczennice najmłodszych klas podstawówek. Jury będzie oceniać kandydatki w dwóch kategoriach – w wieku od 3 do 6 i od 7 do 9 lat.

Regulamin wyborów „Śnieżynkowa Mała Miss” organizowanych 10 stycznia 2016 r. w ramach 24 Finału WOŚP w Józefowie

Postanowienia ogólne:1. Organizatorem wyborów jest Samorządowy Zespół Szkół w Józefowie.Zasady wyborów:1. Wybory mają charakter otwarty. Odbywają się w 2 kategoriach:

Śnieżynkowa Mała Miss – od 3 do 6 lat (włącznie)

Śnieżynkowa Mała Miss – od 7 lat do 9 lat (włącznie).

Udział:

- Reklama -

1. Zgłoszenia kandydatek będą przyjmowane w okresie od 5.01.2016 r. do 8.01.2016 r. (włącznie) w sekretariacie Samorządowego Zespołu Szkół w Józefowie, ul. Broniewskiego 14 nr telefonu 84 687 80 16.

2. Prawo zgłoszenia dziecka mają wyłącznie rodzice lub opiekunowie prawni.

3. Przesyłając zgłoszenie, rodzic (opiekun prawny) niepełnoletniego uczestnika wyraża pisemną zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez organizatora na potrzeby wyborów swoich danych osobowych i danych osobowych zgłaszanych dzieci, a także zgodę na publikację wizerunku własnego lub wizerunku dziecka oraz imienia i nazwiska na stronach serwisu internetowego Samorządowego Zespołu Szkół oraz Urzędu Miejskiego w Józefowie.

4. Zgłoszenie do udziału w wyborach jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

Wyłonienie zwycięzców wyborów Śnieżynkowej Małej Miss i nagrody:

1. Tytuł Śnieżynkowej Małej Miss przyznaje jury w każdej z dwóch kategorii.

2. Dla wszystkich uczestniczek przewidziane są upominki.

Postanowienia końcowe:1. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady wyborów Śnieżynkowej Małej Miss. Udział  jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu. 2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za: problemy w funkcjonowaniu wyborów, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń, których organizator przy zachowaniu należytej staranności nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku problemów związanych ze zdarzeniami losowymi.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.