- Reklama -

- Reklama -

Orkiestra zagra w Józefowie (film)

Utwór pod tytułem "Orkiestra gra" zostanie publicznie zaprezentowany podczas koncertu, który rozpocznie się na miejscowym rynku w niedzielę 14 stycznia o 14.00.
To najnowsza wersja piosenki, która powstała przed piłkarskimi Mistrzostwami Europy w 2012 roku w Szkole Podstawowej w Józefowie. Utwór "Młodzieżowy Euro Kibic Fair Play" startował w ogólnopolskim konkursie na hymn polskiej reprezentacji na EURO 2012 i choć ostatecznie plebiscytu nie wygrał, zdobył dużą popularność, szczególnie wśród internautów. 
– Rok później wykorzystaliśmy go także przy okazji 15-lecia telewizyjnego programu "Jaka to melodia", a w ostatnich tygodniach powstała nowa wersja, przygotowana dla i o orkiestrze – tłumaczy kompozytor i nauczyciel Tomasz Kukiełka. To on napisał również tekst z refrenem: "Orkiestra ta nam w sercu wciąż gra, muzyka ta niech uśmiech nam da. Orkiestra ta szlachetny cel ma, muzyka ta niech płynie co dnia". Piosenkę śpiewa gimnazjalistka z klasy IIb Kaja Peć, a jej profesjonalne nagranie odbyło się w Studiu Nagrań Biłgorajskiego Centrum Kultury.
Na razie utworu "Orkiestra gra" można posłuchać na "Youtube", a w niedzielę premierowo – zostanie wykonana na józefowskim rynku, gdzie finał WOŚP odbędzie się już po raz czwarty.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.