Orion Dereźnia najlepszy we Frampolu

Siedem zespołów wzięło udział w rywalizacji seniorskiej klubowej. Grano systemem każdy z każdym, a o klasyfikacji końcowej decydowała tabela. Każda drużyna rozegrała po sześć spotkań.

Turniej miał bardzo wyrównany przebieg. Ostatecznie pierwsze miejsce, nie przegrywając żadnego spotkania, zajął Orion Dereźnia Solska, zdobywając 16 punktów. Drugie miejsce na podium zajęła Victoria Łukowa – 13 pkt., zaś trzecie Metalowiec Goraj – 8 pkt. Kolejne miejsce zajęły drużyny: Cosmos Józefów – 7 pkt., Włókniarz Frampol – 7 pkt., Orzeł Tereszpol – 6 pkt., Sygnał Chodel – 3 pkt.

Skład zwycięskiej drużyny: Adam Hasiak – Artur Czerw, Damian Rudy, Maciej Żybura, Marcin Blicharz, Bartłomiej Szabat, Marek Borowski, Patryk Wilkos, Dawid Czerw, Rafał Konopka, Bartosz Raduj.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Adam Hasiak, najlepszym piłkarzem Artur Czerw. Obaj to zawodnicy Orionu Dereźnia Solska. Królem strzelców został Mateusz Staroń (Victoria Łukowa) – 7 bramek.

Puchary i statuetki ufundował i wręczył na zakończenie burmistrz Frampola Tadeusz Niedźwiecki. Nagrody rzeczowe dla drużyn ufundowało Starostwo Powiatowe w Biłgoraju. Nagrody rzeczowe dla wyróżnionych zawodników ufundował partner techniczny turniejów AMH365 Sport dystrybutor sprzętu Hummel, a wręczył je przedstawiciel firmy Krzysztof Szostak.

Kolejny zawody we Frampolu odbędą się 28 stycznia, a będzie to turniej w kategorii młodzik starszy 2005 i młodsi.