- Reklama -

Organizacja chrzcin, konferencji, wesela, a nawet catering w Lublinie – wszystko to oferuje Dworek Arkadia

Niezależnie od okazji, w przypadku organizacji większego wydarzenia, na którym ma pojawić się kilkadziesiąt lub kilkaset osób, kluczem do jego sukcesu będzie wybór odpowiedniego miejsca, gdzie event się odbędzie. Jak jednak wybrać lokal pod odpowiednią okazję, na co zwracać uwagą a w końcu, co może zaproponować nam Dworek Arkadia w okolicach Lublina?

Lokal na chrzciny w Lublinie

W przypadku lokalu na chrzciny w Lublinie powinniśmy zwracać uwagę na jego wielkość – często nie są to duże uroczystości, na których najczęściej pojawia się nie więcej, niż kilkadziesiąt osób. Dworek Arkadia jest przykładem miejsca, gdzie gości może być bez liku, a w niektórych przypadkach ich ilość może sięgać 500-550 gości! Nie znaczy to jednak, że jest to miejsce nieodpowiednie na chrzciny w Lublinie lub okolicach – wręcz przeciwnie.

Pracownicy Dworku bez problemu wydzielą dla nas taką ilość miejsca, jaka tylko będzie nam potrzebna. Dzięki temu nie będzie jej ani za dużo, ani za mało, a gości nie zaskoczy ani ścisk, ani zbyt duża i dość dziwna, pusta przestrzeń.

Jaka sala na wesele w Lublinie lub okolicach?

W tym przypadku Dworek Arkadia sprawdzi się zarówno na wesele bardziej kameralne, jak i na te olbrzymie. Jeżeli tylko chcemy, możemy zaprosić nawet do 500 gości. Wszystko możliwe jest dzięki sali Balowej oraz sali Kryształowej, które mogą zaoferować nam 150 i 350 miejsc dla naszych gości. Jeżeli jednak chcemy zorganizować mniejsze wesele, nic trudnego, wystarczy wynająć tylko jedną salę.

Obie prezentują się natomiast niezwykle gustownie, przepełniają je lustra, dekoracje, wspaniałe dzieła sztuki na ścianach czy wręcz nieziemskie, kryształowe żyrandole. Całość to po prostu klasa sama w sobie, co potwierdzają liczni goście. Nawet jeżeli ktoś ma naprawdę nieprzeciętne wymagania również pod kątem estetycznym co do sali weselnej, Dworek Arkadia tym wymaganiom sprosta.

Dodatkowo, na naszych gości będzie czekał naprawdę nieprzeciętny parking, na którym zmieści się do 150 pojazdów. Jeżeli tylko będziemy chcieli, możemy zdecydować się na nocleg na miejscu – Dworek Arkadia zaoferuje nam możliwość noclegu w jednym z 12 pokoi, które w sumie składają się na 30 miejsc noclegowych. To idealne rozwiązanie, dla państwa młodych, rodziców, świadków, ale i tych, którzy po prostu potrzebują noclegu na miejscu.

Catering w Lublinie i sąsiedztwie

- Reklama -

Dworek Arkadia na wszystkich wydarzenia, które odbywają się w jego murach, oferuje również usługi cateringowe. Oferta ta jednak cały czas się rozszerza i od jakiegoś czasu jest ona dostępna także poza Dworkiem Arkadia – jeżeli więc organizujemy swoje wydarzenie w innym miejscu, jednak cały czas szukamy odpowiedniego cateringu w Lublinie lub okolicach, cały czas możemy wybrać tak chwalony catering Dworku Arkadia.

Kucharze i szefowie kuchni specjalizują się nie tylko w tradycyjnej, polskiej kuchni, ale również w kuchni międzynarodowej. Wszystkie potrawy prezentują się doskonale na talerzu i dokładnie w ten sam sposób smakują – wszystko dzięki temu, że powstają z najwyższej jakości składników, które są zawsze świeże.

Jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba – a zapewne tak będzie – Dworek może zaoferować nam również posiłki specjalne dla osób na specjalnych dietach, takich jak wegan, wegetarian czy osób z różnymi nietolerancjami pokarmowymi.

Sala konferencyjna w Lublinie i jego rejonie

Dworek Arkadia w Piotrowicach to również idealny wybór, jeżeli poszukujemy sali konferencyjnej w Lublinie lub w jego okolicach. Na miejscu czeka na nas właśnie ona, nie tylko z klimatyzacją czy odpowiednio dostosowaną dla nas ilością miejsca, ale również z niezbędnym sprzętem audiowizualnym. Nie brakuje również takich akcesoriów, jak flipcharty, podobnie z olbrzymim parkingiem – będzie on do naszej dyspozycji.

Jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba dla części gości możliwe będą noclegi na miejscu, we wspomnianych już wcześniej 12 pokojach. Do naszej dyspozycji zostanie oddana również profesjonalna obsługa, która zadba o to, by – również pod kątem technicznym – podczas naszej konferencji, spotkania biznesowego czy szkolenia nie dochodziło do żadnych, w tym technicznych, problemów.

Dworek Arkadia

Więcej o ofercie Dworku Arkadia, można dowiedzieć się na stornie internetowej – Dworekarkadia.pl.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.