Automax

Opłatek biłgorajskiej lewicy

W sobotnie popołudnie w siedzibie LOK-u spotkali się działacze i sympatycy biłgorajskiej lewicy. W spotkaniu uczestniczył burmistrz Janusz Rosłan, wicestarosta Jarosław Lipiec, przewodniczący struktur powiatowych Aleksander Bełżek i przewodniczący struktur miejskich Tomasz Bednarz, przewodniczący Ligi Obrony Kraju w Biłgoraju Ryszard Łuczyn, przewodniczący Rady Gminy Obsza Stanisław Sieniawski, prezes stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski Krzysztof Żbikowski, przewodniczący rady powiatowej OPZZ Zenon Kowalik, radni powiatu i gminni, a także sympatycy ugrupowania. 
Na początku głos zabrał burmistrz Janusz Rosłan, który złożył życzenia pomyślnego nadchodzącego roku wszystkim obecnym. Podsumowania ubiegłorocznej działalności dokonał Aleksander Bełżek. Były także plany na nadchodzący przedwyborczy okres. – Nie ukrywamy, że najważniejszym naszym celem będzie przygotowywanie się do nadchodzących wyborów samorządowych. Wzorem poprzednich lat kandydaci lewicy będą startować w ramach wspólnego komitetu "Biłgorajszczyzna", które skupia także inne środowiska lewicowe i centrowe, tak, aby nasza oferta była jak największa. Już wiadomo, że jako kandydata na burmistrza miasta będziemy popierać Janusza Rosłana – mówi Aleksander Bełżek, szef struktur powiatowych.
Przewodniczący Bełżek dodaje, że pracę samorządowców reprezentujących lewicowe ugrupowania można ocenić dobrze. Były pewne sukcesy, jak na szczeblu powiatowym, tak i gminnym. Dobrze układał się także współpraca w powiecie. Udało się osiągnąć znaczące sukcesy w zakresie budowy dróg czy termomodernizacji budynków oświatowych. Radni powiatu także szczególnie zwracają uwagę na sytuację szpitala w Biłgoraju.
Po części oficjalnej zebrani przełamali się opłatkiem i złożyli sobie noworoczne życzenia, a spotkanie było okazją do wzajemnej integracji.
 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.