kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Oni przejmą władzę w Biłgoraju?

Biłgorajscy urzędnicy kręcą bicz na siebie. Szukają młodych ludzi, szukają uczniów, którzy zechcą kandydować do Młodzieżowej Rady Miasta A co, jak młodym się spodoba, poczują się pewniej i zechcą przejąć Urząd Miasta i władzę w Biłgoraju? Ale dość żartów. Zachęcamy do zgłaszania i zobaczcie jak to zrobić.

- Reklama -

Jeżeli jesteś uczniem jednej ze szkół w Biłgoraju i chcesz mieć realny wpływ na rozwój miasta zachęcamy Cię do udziału w pracach Młodzieżowej Rady Miasta Biłgoraja i zgłoszenia swojej kandydatury na radną/radnego w II turze wyborów uzupełniających.

Kandydaci dokonują zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z listą osób popierających i oświadczeniem o miejscu zamieszkania i złożeniem tych dokumentów do Komisji Wyborczej w szkole, do której uczęszcza.

toyota Yaris

Zgłoszenia należy składać od 31 października do 3 listopada 2022 roku! Głosowanie na kandydatów na Radnych odbędzie się 14 listopada! Głosowanie odbędzie się w szkołach podstawowych, stanowiących poszczególne okręgi wyborcze. Dla uczniów z Biłgoraja uczęszczających do szkół, które swoja siedzibę mają poza terenem miasta Biłgoraja, okręgiem wyborczym jest Szkoła Podstawowa nr 5.

– Zależy nam na współpracy z uczennicami i uczniami! Do Młodzieżowej Rady Miasta Biłgoraja zapraszamy uczniów ze szkół podstawowych klas VII i VIII. Licząc na owocną współpracę w zakresie rozbudzania aktywności społecznej i samorządowej wśród młodych mieszkańców naszego miasta zachęcamy młodzież do włączenia się w pracę Młodzieżowej Rady Miasta Biłgoraja – zachęcają władze Biłgoraja.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto:  Piotr Kowalczyk, info: UM Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.