- Reklama -

- Reklama -

Oni policzą głosy w Biłgoraju (składy obwodowych komisji wyborczych)

W niedzielę wybory samorządowe (7.04). Ważni są kandydaci, ale równie ważni ci, którzy policzą nasze głosy. W Biłgoraju mamy 15 obwodowych komisji wyborczych. Zobaczcie, kto w nich usiądzie, wyda karty, później to policzy i zgarnie 700-900 złotych.

- Reklama -

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Urząd Miasta, pl. Plac Wolności 16, 23-400 Biłgoraj:

 

1.

Jakub Banach, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Biłgoraj

2.

Elżbieta Furmaniak, zgłoszona przez KWW JANUSZA ROSŁANA, zam. Biłgoraj

3.

Katarzyna Grzyb, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

4.

Anna Hasiak, zgłoszona przez KWW NIEZALEŻNI, zam. Biłgoraj

5.

Alicja Zofia Jargieło, zgłoszona przez KWW „RAZEM DLA WSPÓLNOTY”, zam. Biłgoraj

6.

Arkadiusz Kapica, zgłoszony przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Biłgoraj

7.

Halina Teresa Larwa, zgłoszona przez KWW DARIUSZA ZAGDAŃSKIEGO RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ, zam. Luchów Górny

8.

Stanisław Peszek, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

9.

Agnieszka Róg, zgłoszona przez KW SUWERENNA POLSKA, zam. Biłgoraj

10.

Marta Siwiec, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

11.

Sylwia Wnuk, zgłoszona przez KW „BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY”, zam. Biłgoraj

 

toyota Yaris

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących,
ul. Przemysłowa 23, 23-400 Biłgoraj:

 

1.

Ewa Balicka, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Biłgoraj

2.

Jakub Cios, zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Biłgoraj

3.

Beata Czarnecka, zgłoszona przez KWW JANUSZA ROSŁANA, zam. Biłgoraj

4.

Anna Gałka, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

5.

Małgorzata Kostrubiec, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

6.

Maria Ewa Kwiatkowska, zgłoszona przez KWW „RAZEM DLA WSPÓLNOTY”, zam. Biłgoraj

7.

Stanisława Maria Łukaszczyk, zgłoszona przez KW „BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY”, zam. Biłgoraj

8.

Paulina Pokryszka-Karczewska, zgłoszona przez KWW NIEZALEŻNI, zam. Biłgoraj

9.

Danuta Szubiak, zgłoszona przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Biłgoraj

10.

Anna Śmieciuch, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

11.

Elżbieta Zabłotna, zgłoszona przez KWW ZIEMI JANOWSKIEJ, zam. Biłgoraj

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Nadleśnictwo Biłgoraj, ul. Zamojska 96, 23-400 Biłgoraj:

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

1.

Szymon Franciszek Buczko, zgłoszony przez KKW LEWICA, zam. Biłgoraj

2.

Agata Kida, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

3.

Elżbieta Parada, zgłoszona przez KWW DARIUSZA ZAGDAŃSKIEGO RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ, zam. Biłgoraj

4.

Irena Szajewska, zgłoszona przez KWW „RAZEM DLA WSPÓLNOTY”, zam. Biłgoraj

5.

Sylwia Sonia Szydłowska-Smusz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

6.

Joanna Iwona Wiatrowska, zgłoszona przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Biłgoraj

7.

Ewa Wojda, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. 3 Maja 3, 23-400 Biłgoraj:

1.

Elżbieta Banach, zgłoszona przez KW „BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY”, zam. Biłgoraj

2.

Sylwia Ignaciuk, zgłoszona przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Biłgoraj

3.

Jarosław Aleksander Jakóbik, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

4.

Wioletta Katarzyna Jamińska, zgłoszona przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Biłgoraj

5.

Danuta Kidaj, zgłoszona przez KWW JANUSZA ROSŁANA, zam. Biłgoraj

6.

Katarzyna Kołodziejczuk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Kolonia Sól

7.

Kamila Magdalena Kufera, zgłoszona przez KWW ZIEMI JANOWSKIEJ, zam. Biłgoraj

8.

Czesława Zofia Oszajca, zgłoszona przez KWW ANTONIEGO KUCHARSKIEGO, zam. Biłgoraj

9.

Bogdan Tadeusz Pawęzka, zgłoszony przez KW SUWERENNA POLSKA, zam. Biłgoraj

10.

Monika Solak, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

11.

Martyna Karolina Wolanin, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Biłgoraj

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Tadeusza Kościuszki 41, 23-400
Biłgoraj:

1.

Małgorzata Maria Dobrzańska, zgłoszona przez KWW JANUSZA ROSŁANA, zam. Biłgoraj

2.

Martyna Górna, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Dąbrowica

3.

Leszek Grabowski, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

4.

Maria Danuta Kulińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

5.

Monika Maria Litwin, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

6.

Magdalena Sylwia Magoch, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Biłgoraj

7.

Agnieszka Anna Naworol, zgłoszona przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Biłgoraj

8.

Agnieszka Maria Paluch, zgłoszona przez KW „BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY”, zam. Edwardów

9.

Sylwia Magdalena Sobaszek, zgłoszona przez KWW „RAZEM DLA WSPÓLNOTY”, zam. Biłgoraj

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Nadstawna 62A, 23-400 Biłgoraj:

1.

Wioletta Borowiec, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

2.

Agnieszka Buszko, zgłoszona przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Biłgoraj

3.

Paulina Magdalena Cudak, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Biłgoraj

4.

Agnieszka Maria Gnyp, zgłoszona przez KWW ZIEMI JANOWSKIEJ, zam. Biłgoraj

5.

Jarosław Hasiak, zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNI, zam. Biłgoraj

6.

Gracjan Leski, zgłoszony przez KWW DARIUSZA ZAGDAŃSKIEGO RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ, zam. Gromada

7.

Julia Malicka, zgłoszona przez KW SUWERENNA POLSKA, zam. Biłgoraj

8.

Robert Marczak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

9.

Elżbieta Oleszek, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

10.

Klaudia Dorota Siwik, zgłoszona przez KW „BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY”, zam. Hedwiżyn

11.

Anna Maria Tochowicz, zgłoszona przez KWW „RAZEM DLA WSPÓLNOTY”, zam. Biłgoraj

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Samorządowe Przedszkole Nr 2, ul. Aleja 400-lecia 54, 23-400 Biłgoraj:

 

1.

Katarzyna Joanna Błażyńska-Sprysak, zgłoszona przez KW „BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY”, zam. Biłgoraj

2.

Elżbieta Garbacz, zgłoszona przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Biłgoraj

3.

Lucyna Anna Grasza, zgłoszona przez KWW DARIUSZA ZAGDAŃSKIEGO RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ, zam. Biłgoraj

4.

Damian Kowalski, zgłoszony przez KWW JANUSZA ROSŁANA, zam. Biłgoraj

5.

Idalia Młodowiec, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Biłgoraj

6.

Patryk Oleszczak, zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNI, zam. Biłgoraj

7.

Anna Paczka, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

8.

Marek Poluga, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

9.

Agnieszka Szczepanik, zgłoszona przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Biłgoraj

10.

Elwira Wasąg, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

11.

Anna Katarzyna Wlizło, zgłoszona przez KW SUWERENNA POLSKA, zam. Biłgoraj

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, ul. Cegielniana 24, 23-400 Biłgoraj:

1.

Teresa Borsuk, zgłoszona przez KWW JANUSZA ROSŁANA, zam. Biłgoraj

2.

Sylwia Igras, zgłoszona przez KW SUWERENNA POLSKA, zam. Biłgoraj

3.

Marcela Koszarna, zgłoszona przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Wola Mała

4.

Aleksandra Ligaj, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Biłgoraj

5.

Maria Dorota Machałek, zgłoszona przez KWW ANTONIEGO KUCHARSKIEGO, zam. Biłgoraj

6.

Agnieszka Małysza, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

7.

Michał Małyszek, zgłoszony przez KWW DARIUSZA ZAGDAŃSKIEGO RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ, zam. Biłgoraj

8.

Anna Marchewka, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

9.

Kacper Mazurek, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

10.

Marcin Stanisław Michalewski, zgłoszony przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Biłgoraj

11.

Marta Pyzik, zgłoszona przez KW „BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY”, zam. Gromada

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Zespół Szkół Specjalnych, ul. Wira Bartoszewskiego 10, 23-400 Biłgoraj:

1.

Rozalia Buczek, zgłoszona przez KWW DARIUSZA ZAGDAŃSKIEGO RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ, zam. Biłgoraj

2.

Ewelina Jamińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

3.

Agnieszka Krucoń, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

4.

Wioletta Kulińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

5.

Anna Elżbieta Litwin, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Biłgoraj

6.

Aneta Malicka, zgłoszona przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Biłgoraj

7.

Ilona Surmanowicz, zgłoszona przez KWW ANTONIEGO KUCHARSKIEGO, zam. Biłgoraj

8.

Józef Wiesław Szmiga, zgłoszony przez KKW LEWICA, zam. Biłgoraj

9.

Michał Wojda, zgłoszony przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Dereźnia Zagrody

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Polna 3, 23-400 Biłgoraj:

1.

Mieczysław Lech Banach, zgłoszony przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Biłgoraj

2.

Wojciech Jan Cap, zgłoszony przez KWW ANTONIEGO KUCHARSKIEGO, zam. Biłgoraj

3.

Krzysztof Mariusz Dołba, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

4.

Edyta Dzido, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Majdan Gromadzki

5.

Ewa Dziduch, zgłoszona przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Biłgoraj

6.

Patryk Kiesz, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Wola Duża

7.

Andrzej Jarosław Kowal, zgłoszony przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Biłgoraj

8.

Izabela Karolina Naskiewicz, zgłoszona przez KWW JANUSZA ROSŁANA, zam. Biłgoraj

9.

Michał Sebastian Nizio, zgłoszony przez KW SUWERENNA POLSKA, zam. Biłgoraj

10.

Alina Renata Szczepanik, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Biłgoraj

11.

Mariola Wiatrowska, zgłoszona przez KWW „RAZEM DLA WSPÓLNOTY”, zam. Biłgoraj

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej, ul. Tadeusza Kościuszki 98, 23-400 Biłgoraj:

1.

Mikołaj Bondyra, zgłoszony przez KWW JANUSZA ROSŁANA, zam. Biłgoraj

2.

Elżbieta Monika Jęczmionka, zgłoszona przez KWW ANTONIEGO KUCHARSKIEGO, zam. Biłgoraj

3.

Beata Kalinowska, zgłoszona przez KW „BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY”, zam. Biłgoraj

4.

Grzegorz Lewkowicz, zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNI, zam. Biłgoraj

5.

Alina Maciocha, zgłoszona przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Biłgoraj

6.

Sylwia Małek, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

7.

Elżbieta Seńko, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Biłgoraj

8.

Anna Ewa Wachowicz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

9.

Monika Wasąg, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12, Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi,
ul. Henryka Sienkiewicza 6, 23-400 Biłgoraj:

1.

Eliza Bednarz, zgłoszona przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Biłgoraj

2.

Krystyna Aniela Dzwolak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

3.

Justyna Adrianna Kozdra, zgłoszona przez KW SUWERENNA POLSKA, zam. Biłgoraj

4.

Sebastian Henryk Łaba, zgłoszony przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Biłgoraj

5.

Agnieszka Maj, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

6.

Maria Teresa Solak, zgłoszona przez KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Korczów

7.

Ewa Maria Tutka, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Biłgoraj

8.

Oliver Edward Wojciechowski, zgłoszony przez KWW DARIUSZA ZAGDAŃSKIEGO RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ, zam. Biłgoraj

9.

Mariusz Woziwoda, zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNI, zam. Biłgoraj

10.

Jolanta Ziobrowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

11.

Diana Magdalena Żuk, zgłoszona przez KWW JANUSZA ROSŁANA, zam. Biłgoraj

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13, Medyczne Studium Zawodowe, ul. Tadeusza Kościuszki 127, 23-400 Biłgoraj:

1.

Dariusz Sebastian Adamek, zgłoszony przez KWW JANUSZA ROSŁANA, zam. Biłgoraj

2.

Marta Blacha, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

3.

Ewelina Bryła, zgłoszona przez KWW „RAZEM DLA WSPÓLNOTY”, zam. Biłgoraj

4.

Danuta Gęborys, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Biłgoraj

5.

Sławomir Gil, zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNI, zam. Biłgoraj

6.

Małgorzata Kobak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

7.

Robert Krzysztof Okniński, zgłoszony przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Biłgoraj

8.

Ireneusz Adam Padyasek, zgłoszony przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

9.

Elżbieta Tyszko, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA PROPOLSKA, zam. Biłgoraj

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14, ARION Szpital Sp. z o. o. w restrukturyzacji Zespół Opieki
Zdrowotnej, ul. dr. Stanisława Pojaska 5, 23-400 Biłgoraj:

 

1.

Elżbieta Farion, zgłoszona przez KWW „RAZEM DLA WSPÓLNOTY”, zam. Biłgoraj

2.

Daniel Gadaj, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Biłgoraj

3.

Marika Magdalena Gilas, zgłoszona przez KWW NIEZALEŻNI, zam. Biłgoraj

4.

Elżbieta Liana, zgłoszona przez KWW ANTONIEGO KUCHARSKIEGO, zam. Biłgoraj

5.

Marta Mojak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Biłgoraj

6.

Alina Pieczonka, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Biłgoraj

7.

Edyta Maria Pudełko, zgłoszona przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Biłgoraj

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15, Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów, ul. gen. Komorowskiego 20, 23-400 Biłgoraj:

 

1.

Edyta Kinga Ćwikła, zgłoszona przez KWW ANTONIEGO KUCHARSKIEGO, zam. Biłgoraj

2.

Anna Igras, zgłoszona przez KWW PRAWICOWA POLSKA MARCINA ROMANOWSKIEGO, zam. Biłgoraj

3.

Bożena Marzec, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Tereszpol-Zygmunty

4.

Krystyna Warcholik-Banach, zgłoszona przez KWW BIŁGORAJSZCZYZNA, zam. Biłgoraj

5.

Stanisława Zdunek, zgłoszona przez KW SUWERENNA POLSKA, zam. Biłgoraj

 

 

 

- Reklama -

4 Komentarze
  1. Lechu mówi

    jak można anulować losowanie.heheh

  2. Bobo mówi

    To przestępcy też mogą

  3. Anonim mówi

    widać że nawet małżonkowie i całe rodziny się załapały, no cóż wystarczy mieć odpowiednie znajomości

  4. Anonim mówi

    proszę wytłumaczyć dlaczego było ponowne losowanie? czekam na odpowiedź , może z urzędu miasta?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.