- Reklama -

- Reklama -

Oni nie przestają zadziwiać! (foto)

Ledwo wygrali ogólnopolski konkurs i nakręcili najlepszy filmik w kraju, a już zakończyli zbiórkę plastikowych nakrętek. Efekt to aż 19 pełnych worków. W roli głównej znów uczniowie Szkoły Podstawowej z niewielkiej Woli Radzięckiej (gm.Frampol). A nakrętki już pojechały i to w bardzo szczytnym celu.

- Reklama -

Początkowo środki uzyskane ze sprzedaży zebranych nakrętek miały zostać przeznaczone na rehabilitację i protezy dla 26-letniej Anety, mieszkanki gminy Księżpol. Niestety kilka dni temu kobieta zmarła:
– Wobec tego postanowiliśmy wraz z organizatorami akcji „Wszyscy dla Anety” otrzymane i zebrane nakrętki przekazać dzieciom Pani Anety oraz dwójce chorych dzieci z naszego powiatu – Idze Pawelec i Maciusiowi Lejb.Naszej szkole udało się nazbierać 19 worków plastikowych nakrętek. Był to jeden z większych transportów. W podziękowaniu główni organizatorzy akcji podarowali dla wszystkich uczniów naszej szkoły kolorowe smycze. Zatem serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w naszej akcji. Pamiętajmy… „Bo tylko dobro się mnoży, gdy się nim dzielimy” – przekazuje Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Woli Radzięckiej.

 

 

urząd MArszałkowski projekt

 

 

 

foto: SP w Woli Radzięckiej

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.