- Reklama -

- Reklama -

Oni już kończą sezon

Muzeum Ziemi Biłgorajskiej kończy sezon. Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył, a ma ochotę, to muzealne obiekty, można odwiedzać tylko do 1 listopada. - Decyzja ta podyktowana jest warunkami atmosferycznymi związanymi z okresem jesienno – zimowym - przekazuje biłgorajska placówka.

- Reklama -

– Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 listopada br. zamykamy sezon, w którym możliwe jest zwiedzanie naszych XIX wiecznych skansenów: Zespołu Młyńskiego przy ul. Czerwonego Krzyża 37 oraz Zagrody Sitarskiej przy ul. Nadstawnej 32 w Biłgoraju. Zgodnie z tradycją zapraszamy do naszych filialnych placówek w przyszłym roku wraz z początkiem wiosny. O szczegółowym terminie ich otwarcia będziemy Państwa informować – informuje Muzeum Ziemi Biłgorajskiej.
Co ciekawe, w  przypadku zgłoszenia w miesiącu listopadzie tego roku zapotrzebowanie na zwiedzanie skansenów muzealnych przez grupy zorganizowane, należy się z muzeum kontaktować. Telefonicznie, mailowo, albo osobiście.
Będzie to możliwe w sytuacji sprzyjającej aury, szczególnie temperatury. W związku z powyższym po 1 listopada 2022  dyżury weekendowe będą pełnione przez pracowników. wyłącznie w budynku muzeum przy ul. Kościuszki 87 w Biłgoraju
fot. Muzeum Ziemi Biłgorajskiej

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.