- Reklama -

- Reklama -

Oni chcą odejść z Łady Biłgoraj

Dwóch piłkarzy czwartoligowej Łady 1945 Biłgoraj chce odejść z klubu: - Jestem po pierwszych rozmowach i dwóch zawodników zgłosiło chęć odejścia z Biłgoraja. Najprawdopodobniej nie pojawią się już na naszym pierwszym treningu - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej nowy trener biało-niebieskich, Marcin Zając. A pierwsze zajęcia Łady przed nowym sezonem zostały zaplanowane na najbliższy poniedziałek. Co z kapitanem Patrykiem Doroszem i kto wzmocni Ładę? Sprawdziliśmy.

- Reklama -

Pierwszy trening i spotkanie z zespołem w najbliższy poniedziałek, ale rozumiem, że zdążył pan już zasięgnąć nieco wiedzy o zespole Łady?

Oczywiście tak.Przede wszystkim spotkałem się osobiście w klubie z kapitanem zespołu Patrykiem Doroszem,odbyły się również spotkania z zarządem. Rozmawiałem również z Pawłem Kurzyną, który zostaje w klubie i będzie pełnił rolę mojego asystenta. Przegadaliśmy wiele kluczowych spraw dotyczących nadchodzącego sezonu.

urząd MArszałkowski projekt

Co powiedział Patryk Dorosz? Bo to kapitan, najskuteczniejszy zawodnik, a kibice plotkowali, że może odejść do Tomasovii. Patryk zostaje w Biłgoraju?

Tak. Na ten moment Patryk normalnie ma się pojawić na poniedziałkowym treningu i nic nie wiem, żeby chciał zmienić klub. Niczego takiego nie zgłaszał.

A kto zgłosił chęć odejścia?

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Dwóch zawodników. To Michał Skiba, który w ostatnim czasie poinformował, że w nowym sezonie nie będzie grał w Ładzie Biłgoraj.

I tylko on?

Drugim zawodnikiem, który najprawdopodobniej pożegna się z Ładą będzie Paweł Nawrocki, który też zadeklarował chęć odejścia. Prawdopodobnie obaj nie pojawią się już w poniedziałek. I na ten moment wygląda, że to jedyne odejścia z klubu.

A wzmocnienia?

Będą. Rozmowy trwają i chciałbym, żeby w poniedziałek po południu na tych pierwszych zajęciach, nowi zawodnicy już trenowali razem z drużyną.

Ilu i kto?

(…)

Cała rozmowa z trenerem  Łady 1945 Biłgoraj – Marcinem Zającem w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Już w najbliższy wtorek dużo aktualności o lokalnym sporcie.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. - mówi

    Kupa naszych podatków idzie na Ładę więc „wzmacniać ją” powinni Biłgorajanie, wychowankowie Łady, których rodzice de facto utrzymują klub. Ale zapewne znów „podopieczni” trenera ościennych klubów będą ważniejsi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.