- Reklama -

- Reklama -

Ona zażegna kryzysy w powiecie?

Zarząd Powiatu Biłgorajskiego powołał Ilonę Dzido na stanowisko dyrektora Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju. Od grudnia 2020 roku Ilona Dzido pełniła obowiązki dyrektora tej placówki.

- Reklama -

Ilona Dzido, to mediator sądowy od 2017 roku, przy czterech okręgach sądów okręgowych: SO Lublin, SO Rzeszów, SO Zamość, SO Przemyśl w zakresie spraw cywilnych, rodzinnych, pracowniczych, gospodarczych, administracyjnych, karnych, z nieletnim sprawcą czynu karalnego, szkolnych, oświatowych i rówieśniczych.
Ilona Dzido jest absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jest też absolwentką studiów podyplomowych z zakresu: mediacje i negocjacje sądowe, pozasądowe (KUL Lublin), a także absolwentką studiów podyplomowych na kierunku pedagogika resocjalizacyjna z socjoterapią osób nieprzystosowanych społecznie (UMCS Lublin); studiów podyplomowych na kierunku Specjalizacyjne studia dla mediatorów z zakresu spraw gospodarczych (Akademia Humanitas w Sosnowcu), studiów podyplomowych na kierunku: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (Uniwersytet Rzeszowski) oraz studiów podyplomowych na kierunku MBA – Master of Business Administration (Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie) i szkolenia specjalizacyjnego z zakresu Organizacja Pomocy Społecznej (Kolegium Pracowników Służb Społecznych).
Od 2017 roku jest organizatorką i prelegentką licznych konferencji o tematyce mediacji w szkołach, sądach, zakładach karnych oraz instytucjach sektora pomocy społecznej.
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju  informuje, że posiada szeroką ofertę wsparcia kierowaną do mieszkańców powiatu biłgorajskiego. Dotyczy: pomocy psychologicznej, przeciwdziałaniu przemocy, to także poradnictwo prawne, mediacyjne i telefon wsparcia. Pod numerem84 686 41 82, w dni robocze w godzinach od 7:30 – 19:30 dyżuruje psycholog.

 

 

info/foto: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

 

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Mieszkaniec mówi

  Jakież to społeczeństwo zakompleksione co się wypowiada , tyle w temacie…

 2. Polskie Lasy mówi

  Coś tu nie gra, pamiętam dobrze że ta Pani pracowała kilka lat temu na kuchni w Przedszkolu Katolickim? Jak widać obuwie i stanowisko trzeba mieć na miarę.

 3. Iza mówi

  tylko w życiu prywatnym nie pykło …

 4. Partyjka mówi

  Brawo PiS obsadzamy swoich c.d. MBA hahaha. Coś nie che mi się wierzyć że po kierunku MBA ktoś idzie pracować do takiej dziury. Po MBA zarobki są 10 razy większe niż ona tu wyciągnie.Dalej jak widać bałagan u nas na wsi.

 5. ON mówi

  Ależ ona wykształcona, kiedy zdążyła ukończyć te wszystkie uczelnie?? Przecież ta Pani wygląda na 25-30lat a ukończonych kierunków …….. !! Pozazdrościć, musi być niesamowicie zdolna.

 6. ela mówi

  wiele wie , miała męża i rozwód więc umie negocjować

 7. Komendant mówi

  Ile to dziecko ma lat co ona wie o życiu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.