Olimpiakos Tarnogród w coraz większych tarapatach

Coraz trudniejsza sytuacja Olimpiakosu Tarnogród. W sobotnim meczu piłkarskiej klasy okręgowej, Olimpiakos przegrał z Hetmanem Zamość 0:2 (0:0. Obie bramki dla gości zdobył Wojciech Oseła: - Gramy do końca i walczymy o utrzymanie. Każdy widzi jak to wygląda na boisku i w tabeli - mówi nam Marcin Żmijan, wiceprezes Olimpiakosu.

Hetman Zamość wygrał zasłużenie?

W pierwszej połowie mieliśmy ewidentny rzut karny. Podkreślam, ewidentny. Sędzia po meczu przyszedł, przeprosił nas, bo obejrzał powtórki. Ale co z tego? Za przeprosiny punktów nie przyznają, tylko za wynik na boisku. W drugiej połowie Hetman zdobył dwa gole po rzutach rożnych i bardzo potrzebne nam punkty pojechały do Zamościa.

Sytuacja w tabeli coraz gorsza.

Taka prawda, co mam powiedzieć. Plany były inne, mieliśmy grać o czołowe miejsce w klasie okręgowej, a wygląda to coraz gorzej. I co w tej chwili można zrobić? Trzeba próbować się zmobilizować, zostawić na boisku jeszcze więcej serca i walczyć do samego końca o uniknięcie degradacji do klasy A. Z tym, że my rozmawiamy o tym cały czas, ale widać jaki jest efekt. Na pewno się nie poddajemy i gramy o utrzymanie.

Zmiana trenera?

Nie.Zostajemy w takim składzie jak jesteśmy do końca tego sezonu.

Teraz przyjeżdża Omega Stary Zamość i znów mecz o życie.

Teraz dla Olimpiakosu Tarnogród, każdy mecz, to będzie mecz i walka o życie. Trzeba szukać punktów. Szkoda tych punktów z Hetmanem, bo są nagrania, bo był obserwator i sędzia, który mówi, że się pomylił. Ale punktów nie mamy. Na pewno nikt nie odpuści, bo walczymy do końca.

Omega Stary Zamość Huczwa Tyszowce 13 maja, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj Korona Łaszczów 14 maja, 17:00
Graf Chodywańce Pogoń 96 Łaszczówka 13 maja, 17:30
Orkan Bełżec 3-2 Olimpia Miączyn 13 maja, 11:00
Unia Hrubieszów Victoria Łukowa 13 maja, 14:00
Tanew Majdan Stary Granica Lubycza Królewska 13 maja, 17:00
Włókniarz Frampol Igros Krasnobród 14 maja, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 0-2 Hetman Zamość 13 maja, 11:00