kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Olimpijczycy wyróżnieni

- Reklama -

Ponad 300 osób: uczniów i nauczycieli, zostało nagrodzonych przez władze Powiatu Biłgorajskiego za doskonałe wyniki w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz artystycznych w mijającym roku szkolnym. Spotkanie z okazji tegorocznego Dnia Olimpijczyka odbyło się w czwartek, 23 czerwca, w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Doskonałych wyników w nauce gratulował zgromadzonym Starosta Marian Tokarski:

urząd MArszałkowski projekt

– Drodzy uczniowie to dzięki waszemu zaangażowaniu, pracowitości i sumienności nasza oświata jest na tak wysokiej pozycji w województwie i w kraju. O wysokim poziomie biłgorajskiej oświaty świadczą liczne rankingi szkół czy to ogólnokształcących czy zawodowych, w których nasze szkoły zajmują wysokie pozycje. Świadczy też o tym dobry wynik z rekrutacji na nowy rok szkolny, ponieważ do naszych szkół chęć nauki zgłosiło więcej uczniów, niż kończy gimnazja w naszym powiecie. Chce się u nas kształcić młodzież spoza naszego powiatu – mówił Starosta do młodzieży, a zwracając się do nauczycieli i dyrektorów powiedział – Dziękuję za ogromną pracę nauczycielom i opiekunom uczniów. Dziękuję za poświęcenie, za trud i za pasję, za to, że potraficie mobilizować swoich podopiecznych do nauki, do zdobywania i pogłębiania wiedzy. Dziękuję dyrektorom szkół za tworzenie przyjaznej atmosfery dla pracy oraz nauki – zaznaczył.

Razem ze Starostą wszystkim wyróżnionym gratulowali też Jarosław Lipiec Etatowy Członek Zarządu Powiatu i Jan Koman Kierownik Wydziału Edukacji w Starostwie oraz wszyscy dyrektorowie szkół podległych Powiatowi.

SP

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.