- Reklama -

- Reklama -

Olimpiakos Tarnogród rozegrał pierwszy mecz kontrolny

W bardzo trudnych warunkach i przy padającym śniegu, piłkarze Olimpiakosu Tarnogród rozegrali pierwszy mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Olimpiakos pokonał Płomień Morawsko 1:0 (0:0), a mecz odbył się na boisku w Dachnowie. Zwycięską bramkę zdobył testowany zawodnik.

- Reklama -

Płomień Morawsko, podobnie jak Olimpiakos Tarnogród występuje w piłkarskiej klasie okręgowej, tyle, że w grupie Jarosław. Na półmetku rozgrywek zajmuje piąte miejsce.

Przypomnijmy z zespołem z Tarnogrodu rozstał się najlepszy strzelec rundy jesiennej – Tomasz Wilusz: –  Mieliśmy podpisaną tylko półroczną umowę z tym zawodnikiem. Umowa się skończyła i zdecydowaliśmy się rozstać i jej nie przedłużać. Czy to decyzja klubu? To jest wspólna decyzja i nasza i Tomasza Wilusza. O powodach nie chcę mówić, niech to zostanie wewnętrzną sprawą klubu. Rozstajemy się w zgodzie, podajemy sobie rękę i tyle. Testujemy w tej chwili trzech piłkarzy z Podkarpacia. Dwaj to młodzieżowcy z Majdaniu Sieniawskiego, a trzeci z Wiązownicy. – mówi nam Marcin Żmijan, wiceprezes Olimpiakosu Tarnogród.

 

Skład Olimpiakosu Tarnogród:
Grabowski K- Kolbuch P., Klecha R., Świtała K., Kruk M., – Florek N., Halejcio K., Halejcio K., Testowany- Bursztyka Ł., Testowany

- Reklama -

Zagrali również: Gancarz Ł., Testowany, Grabowski M.

 

 

 

fot./info: Olimpiakos Tarnogród

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.