Olimpiakos Tarnogród - Victoria Łukowa (sobota, 16:00)
W Tarnogrodzie zmierzą się drużyny, które w pięciu dotychczasowych kolejkach wygrały po dwa mecze. Choć zdaniem wielu trenerów i piłkarzy, postawa i gra Olimpiakosu jest znacznie lepsza niż miejsce w tabeli.
- (śmiech). Podobno tak jest, takie głosy i do nas dochodzą - mówi nam wiceprezes Olimpiakosu, Marcin Żmijan . - Brakowało trochę szczęścia, żeby nasz dorobek był jeszcze lepsze. Te trzy trudne mecze też na to wpłynęły. Jeden mecz graliśmy z Ładą Biłgoraj, drugi z Huczwą Tyszowce, a trzeci z Pogonią Łaszczówka. To są zespoły, które prezentują się bardzo dobrze. U nas zmienił się trener, doszło kilku nowych piłkarzy i zmienił się system gry. Przestawiamy się na grę z trójką obrońców, gdzie zawsze w defensywie było czterech zawodników. Ale z meczu na mecz jest coraz lepiej - mówi działacz Olimpiakosu.
Jak będzie w sobotę? Victoria Łukowa, która przecież jedną nogą była już w klasie A, a do okręgówki wróciła dopiero po decyzjach PZPN, spisuje się nadspodziewanie dobrze.
- Łukowa gra dobrze, ale idą za tym ogromne pieniądze. Jeśli bramkarz za każdy mecz otrzymuje 800 złotych, to o czymś to świadczy. Zresztą ma przeszłość ekstraklasową. Jeśli angażuje się takiego zawodnika, to znaczy, że sytuacja w klubie na to pozwala. A z tym wiążą się oczekiwania i jakieś wyniki. Trochę dzięki nam ta Łukowa gra dzisiaj w okręgówce. Przez mój osobiście błąd. Po prostu nie dopatrzyłem się tego, że nasz zawodnik Paweł Kolbuch powinien pauzować i otrzymali walkower. Dzięki temu nadal grają w zamojskiej klasie okręgowej. Ale w sobotę postaramy się odebrać to co nasze. Olimpiakos interesuje tylko zwycięstwo. Tym razem nie będziemy już Łukowej pomagać - zapowiada Marcin Żmijan.
Zapowiedź 6. kolejki zamojskiej klasy okręgowej:
| Omega Stary Zamość | - | Igros Krasnobród | 11 września, 15:00 |
| Hetman Zamość | - | Granica Lubycza Królewska | 11 września, 15:00 |
| Olimpiakos Tarnogród | - | Victoria Łukowa | 10 września, 16:00 |
| Włókniarz Frampol | - | Olimpia Miączyn | 11 września, 16:00 |
| Tanew Majdan Stary | - | Pogoń 96 Łaszczówka | 10 września, 15:00 |
| Unia Hrubieszów | - | Korona Łaszczów | 10 września, 15:00 |
| Orkan Bełżec | - | Huczwa Tyszowce | 11 września, 16:00 |
| Graf Chodywańce | - | Łada 1945 Biłgoraj | 11 września, 16:00 |

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.