- Reklama -

- Reklama -

Olimpiakos Tarnogród dziś rusza. I żegna swój stadion

Grający w piłkarskiej klasie okręgowej Olimpiakos Tarnogród, rozpoczyna dziś przygotowania do nowego sezonu. Ale wcale nie na swoim boisku: - Ze względu na nadchodzące prace na naszym stadionie, Olimpiakos będzie trenował na innych boiskach, a mecze ligowe będziemy rozgrywać w Różańcu - mówi nam wiceprezes klubu Marcin Żmijan. Zmian w zespole będzie sporo.

- Reklama -

W Tarnogrodzie rozpoczyna się remont stadionu. Potrzebny i wyczekiwany. Pojawi się tu m.in. bieżna dookoła boiska, a sam stadion przejdzie niewielką modernizację. To oczywiście dotknie piłkarzy Olimpiakosu, którzy dziś rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu w okręgówce:

Olimpiakos będzie trenować na boiskach w Korchowie oraz Woli Różanieckiej. Dziękujemy prezesom LKS Tarpan Korchów oraz KS Wola Różaniecka za możliwość skorzystania z obiektów sportowych – przekazuje klub z Tarnogrodu.

urząd MArszałkowski projekt

Modernizacja stadionu może potrwać nawet do października. Co z meczami ligowymi Olimpiakosu, który chwilowo nie będzie miał swojego boiska?

– Decyzja już zapadła. Będziemy grać na boisku w Różańcu. Doszliśmy do porozumienia z Gromem i dopóki u nas będzie remont, będziemy korzystać ze stadionu i uprzejmości działaczy z Różańca – mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej wiceprezes Olimpiakosu, Marcin Żmijan.

To nie jedyna zmiana w Olimpiakosie, bo ta największa dotyczy kadry zespołu:

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– Rozpoczynamy przebudowę zespołu, bo po tym sezonie nie ma już na co czekać. Przede wszystkim nikt nie opuszcza drużyny, wszyscy zawodnicy zadeklarowali chęć dalszej gry w Tarnogrodzie. Ale wzmocnimy ten skład, a na dzisiejszym treningu ma pojawić się sześciu nowych zawodników. Nie chcę jeszcze podawać nazwisk, ale są to zawodnicy z wyższych lig niż okręgówka. Kierunek to Podkarpacie. Generalnie chodzi o wzmocnienia na wszystkich pozycjach poza bramkarzem. Chcemy zdecydowanie poprawić tegoroczny wynik i w nowym sezonie grać o czub tabeli w piłkarskiej klasie okręgowej – zapowiada wiceprezes klubu z Tarnogrodu.

 

Przedsezonowe mecze Olimpiakosu:
13-14 lipca Huragan Chmielek (Puchar Starosty)
17 lipca Start Lisie Jamy
20-21 lipca LKS Brzyska Wola
27-28 w trakcie ustalania
3-4 GKS Majdan Sieniawski
10-11 rozpoczęcie sezonu
foto: Olimpiakos Tarnogród

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.