- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Olimpiakos Tarnogród chce być w trójce najlepszych

- Moim zdaniem tak realnie to jesteśmy lepszym zespołem, niż pokazuje to tabela okręgówki. Które miejsce? Chcielibyśmy zająć na koniec sezonu 3-4 miejsce - mówi wiceprezes Olimpiakosu Tarnogród, Marcin Żmijan. Po rundzie jesiennej, piłkarze z Tarnogrodu są na 8. miejscu w zamojskiej klasie okręgowej.

- Reklama -

– Czujemy lekki niedosyt w Tarnogrodzie, bo 22 punkty to jednak za mało. Problem polega na tym, że dość mocno zmienił się skład Olimpiakosu przed tym sezonem i potrzebowaliśmy chwilę czasu, żeby to wszystko poukładać, żeby się zgrać i zrozumieć na boisku. Trochę inaczej prezentuje się teraz Olimpiakos, zmieniliśmy system gry i widać, że było to dobre posunięcie. A oprócz tego musieliśmy się ze sobą wszyscy poznać. Moim zdaniem tak realnie to jesteśmy lepszym zespołem, niż pokazuje to tabela okręgówki. Które miejsce? Chcielibyśmy zająć na koniec sezonu 3-4 miejsc – ocenia wiceprezes Olimpiakosu.

–  Nie przewidujemy zmian w przerwie zimowy. Jeżeli będą jakieś zmiany to naprawdę kosmetyczne.  Na pewno nic wielkiego się nie wydarzy. Chcemy utrzymać ten skład, chcemy utrzymać tych piłkarzy, których mamy. To jest skład, który rokuje na przyszłość i zaczęło to naprawdę fajnie funkcjonować. Nawet te mecze, które remisowaliśmy, czy nieznacznie przegrywaliśmy, to mogło się wszystko skończyć jeszcze lepiej i zajmowalibyśmy jeszcze wyższe miejsce. Ale nie narzekamy. Dobrze jest tak, jak jest. Żadnych wzmocnień nie szukamy, bo mamy mocny skład i mocną ławkę. Jeżeli utrzymamy to, co mamy i nikt nie odejdzie, to będzie dobry i udany sezon – mówi nam działacz z Tarnogrodu.

 

- Reklama -

O lokalnym sporcie przeczytasz tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej. Podsumowanie rundy jesiennej w piłkarskiej „okręgówce”, w najnowszym papierowym wydaniu.

 

 

fot: Olimpiakos Tarnogród

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.