Automax

Olga z Biłgoraja w programie „MasterChef Junior”

Olga z Biłgoraja wzięła udział w programie "MasterChef Junior". To już czwarta edycja programu kulinarnego z udziałem dzieci. Pierwszy odcinek został wyemitowany w ubiegłą niedzielę.

Na antenę TVN powrócił „MasterChef Junior”, a kolejni młodzi kucharze rozpoczęli przygodę z programem. Wśród nich znalazła się Olga Bosak z Biłgoraja. W pierwszym odcinku, który wyemitowany został w niedzielę (3 marca), czterdziestka utalentowanych dzieciaków została podzielona na 4 grupy przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana.

Pierwsza grupa zmierzyła się z francuskimi deserami. Olga znalazła się w drugiej grupie, której zadaniem było przygotowanie dania wegetariańskiego. Pracy kucharzy doglądali nie tylko jurorzy. Dzieciakom z widowni przyglądali się również rodzice i najbliżsi. Ola zaproponowała swoje danie Trendy lunch, na które składały się kotleciki z dyni, frytki z batatów i delikatny mus z kalafiora. Dziewczynka przyznała, że nie wszystkie warzywa lubi i w domu zdarza jej się jeść nie tylko zdrowo.

Dania próbował Mateusz Gessler. – Masz dziecięcą wyobraźnię. Możesz szaleć. Mus z kalafiora wyśmienity– mówił juror i doradzał, aby używać więcej przypraw.

Do finałowej piętnastki z każdej grupy dostały się po cztery osoby. Niestety, Oldze nie dopisało tym razem szczęście, ale nadal może rozwijać swoją kulinarną pasję i talent do gotowania.

 

Foto: kadr z programu

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.