- Reklama -

- Reklama -

Olga, Sylwia i Anita – najpiękniejsze biłgorajanki

Z czego słynie Biłgoraj? Odpowiedź jest prosta: z piroga, sitarzy oraz Czarnej i Białej Łady. Ale okazuje się, że nie tylko. W ostatnim czasie powiat zasłyną również z pięknych kobiet.

- Reklama -

Długie nogi, smukła sylwetka oraz piękne rysy twarzy to atuty, które sprawiły, że niejednokrotnie doceniano urodę Olgi, Sylwii i Anity. To mieszkanki gminy Turobin oraz Biłgoraja. Jedna piękniejsza od drugiej.

 

urząd MArszałkowski projekt

Olga Król (18 l.) – Olga pomimo, że jest najmłodszą spośród najpiękniejszych biłgorajanek ma już za sobą wybiegi w finale ogólnopolskiego konkursu piękności. Mogliśmy ją podziwiać przed ekranem TV w styczniu br. podczas Finału Miss Polski 2021.  Mieszkanka Turobina obecnie bierze udział w 10. edycji popularnego programu Top Model emitowanego na antenie TVN. Olga w tym roku zdała maturę i wybiera się na studia do stolicy. W przyszłości chce zostać dziennikarką.

 

 

 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Sylwia Bober (24 l.) – W tym roku ukończyła finanse i rachunkowość na UMCS w Lublinie oraz obroniła tytuł magistra. Miesiąc temu przeszła do półfinału konkursu Miss Polonia 2021. Uzyskała najwyższą liczbę sms-ów w Polsce. Ale największe emocje dopiero przed nią, bo już w tym miesiącu czeka na nią stacjonarny casting. Spośród wszystkich kandydatek w kraju tylko 20 dziewczyn przejdzie do finału, który planowany jest na początku stycznia. – Bardzo dziękuję za każdy wysłany sms oraz ogromne wsparcie. Jesteście wspaniali – przyznaje Sylwia.

 

 

Anita Piątek (25 l.) to świeżo upieczona Miss Chmielaków 2021. Pochodzi z małej miejscowości Gródki w gm. Turobin. Na co dzień jest mamą, a z wykształcenia wizażystką i stylistką. – Wizaż od zawsze jest moją pasją i wiążę z nim nadzieję na przyszłość. Start w konkursie miss od zawsze był moim marzeniem. Cieszyłam się, że mogę tam być, nie nastawiając się totalnie na nic, a wygrana nawet nie przeszła mi przez myśl. Totalnie się tego nie spodziewałam – podkreśla w rozmowie z NOWą gazeta biłgorajską.

 

 

 

zdjęcia: media społecznościowe

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.