- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Olender Sól przed nowym sezonem

Nie będzie zmian w składzie Olendra Sól przed nowym sezonem. Nikt nie zgłosił chęci opuszczenia klubu grającego w klasie A, nikt nie przyjechał też na testy. Przynajmniej na razie. A jak wyglądają przygotowania i plan sparingów?

- Reklama -

– Przygotowania już rozpoczęliśmy, mamy na zajęciach osiemnastu piłkarzy. To przede wszystkim nasi wychowankowie, plus do tego dwóch chłopaków z Biłgoraja. Takie są realia na tym poziomie rozgrywek. Każde wzmocnienie kimś z zewnątrz wiąże się z pieniędzmi. A my mierzymy siły na zamiary. Chcemy walczyć o jak najlepszy wynik i w nowym sezonie chcemy przede wszystkim ogrywać i rozwijać swoich wychowanków- mówi trener Olendra, Mirosław Król. 

W najbliższy weekend (prawdopodobnie w sobotę) Olender Sól rozegra mecz kontrolny z Włókniarzem Frampol. Tydzień później piłkarze z Soli zmierzą się z Tarpanem Korchów, a w kolejny weekend z Piastem Babice.

- Reklama -

O sporcie w powiecie biłgorajskim przeczytacie tylko w „Nowej Gazecie Biłgorajskiej”. Aktualne informacje prosto z klubów, wyniki, tabela, zapowiedzi meczów kontrolnych, oraz wywiady i zdjęcia. Papierowe wydanie w każdy wtorek.

Najbardziej aktualne informacja sportowe na : WWW.GAZETABILGORAJ.PL

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.