- Reklama -

- Reklama -

Ola z Obszy marzy o telewizorze

15-letnia Aleksandra z Obszy (pow. biłgorajski) marzy o telewizorze. Dziewczynka ma zespół Downa i jest podopieczną Fundacji Dziecięca Fantazja, która to zwróciła się do nas z prośbą nagłośnienie zbiórki. Aby spełnić marzenie Oli, potrzeba 3,5 tys. zł.

- Reklama -

Fundacja jest organizacją pożytku publicznego, która w ciągu 17 lat spełniła 7500 marzeń chorych dzieci. – W wielu przypadkach matki naszych podopiecznych samotnie wychowują dzieci, nie mogąc iść do pracy, gdyż cały czas muszą być przy chorym dziecku. Ich sytuacja materialna przez to jest dramatyczna, gdyż zasiłki dla chorego dziecka są bardzo niskie. Dlatego wielu naszych podopiecznych ma takie „przyziemne”, materialne marzenia – wyjaśnia  Patrycja Wróbel, członek zarządu Fundacji Dziecięca Fantazja.

Link do zbiórki: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/836

urząd MArszałkowski projekt

Kilka słów o Oli…

15-letnia Ola z Obszy (pow. biłgorajski) ma zespół Downa. Nasza Podopieczna marzy o dużym telewizorze do swojego pokoju. Ola uwielbia bajki, filmy o zwierzętach i muzykę, a własny telewizor dałby jej możliwość przeniesienia się w świat swoich ukochanych rozrywek i oderwania się od codzienności. Pomóżmy, proszę, jej go zdobyć. Uśmiech chorego dziecka jest bezcenny, ale w tym przypadku jest określona potrzebna kwota. Każda złotówka przybliża nas do celu – proszą organizatorzy zbiórki.

Link do zbiórki: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/836

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– Prosimy: Nie oceniaj i nie krzywdź złym słowem! Pomyśl, jakbyś się czuł na miejscu chorego dziecka lub jego najbliższych, czytając komentarz. Każda malutka darowizna przybliża nas do celu i można ją odliczyć od podatku. Z góry dziękuję za każdą pomoc! Udostępnienie też jest ogromnym wsparciem. Dzięki temu inne ciężko chore i niepełnosprawne dzieci mogą się dowiedzieć, że mają szanse na spełnienie swoich marzeń dzięki Fundacji Dziecięca Fantazja. Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby dzieci i ich rodziców, aby wnieść w ich życie odrobinę radości – prosi Patrycja Wróbel z Fundacji Dziecięca Fantazja. – Zapraszamy także chore dzieci do kontaktu i przesyłania zgłoszeń. Zobacz, jak działamy na portalu wishsurfing.pl. Setki marzeń do spełnienia, setki chorych dzieci potrzebujących odrobiny radości – dodaje. 

Link do zbiórki: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/836

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.