- Reklama -

Okradł byłego pracodawcę

Przed sądem stanie 22-letni mieszkaniec gminy Księżpol, który postanowił ukraść elektronarzędzia należące do jego byłego szefa. Jak tłumaczył policjantom zrobił to ponieważ nie doczekał się poborów.

W piątkowy wieczór, 8 marca, policjanci zostali skierowani na ul. Tarnogrodzką w Biłgoraju gdzie oczekiwał na nich 22 latek z gminy Frampol, Poinformował ich, że przed kilkoma minutami został okradziony przez znajomego, również 22-latka. Jak wstępnie ustalili policjanci mężczyźni spotkali się kilkanaście minut wcześniej na parkingu w okolicach miejscowości Majdan Nowy. Obaj byli zatrudnieni w jednej firmie. Podczas spotkania mieszkaniec gminy Księżpol, który przyjechał na miejsce samochodem marki Hyundai wraz ze znajomym zabrał elektronarzędzia z samochodu kolegi i odjechał. Wartość elektronarzędzi należących do właściciele firmy została wyceniona na około 2 tysiące zł. Policjanci szybko ustalili miejsce pobytu 22-latka.

Mężczyzna został zatrzymany a skradzione przez niego przedmioty w całości odzyskane. Policjanci ustalają obecnie rolę jaką w zdarzeniu odegrał trzeci mężczyzna. Teraz 22-latek stanie przed sądem

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.