- Reklama -

Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej!

I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej "Wyraź to w PIXEL-Ach!". Konkurs został objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Starosty Biłgorajskiego i Burmistrza Miasta Biłgoraj.

Celem konkursu jest propagowanie wśród młodzieży nowoczesnych technologii oraz popularyzacja wśród młodych ludzi grafiki komputerowej jako dziedziny sztuki, która poprzez swoje specyficzne właściwości może być atrakcyjną formą wypowiedzi i tworzenia otaczającego ich świata.

I edycja Konkursu nosi tytuł: "Człowiek – twórca genialny". Praca powinna dotyczyć osiągnięć ludzkości w różnych dziedzinach np. naukowych, technicznych, artystycznych, architektonicznych, medycznych itp.Uczestnik może przygotować jedną pracę konkursową wykonaną w postaci bitmapy lub grafiki wektorowej.

Termin nadsyłania prac: 30 października 2017 r. Ogłoszenie wyników na stronie szkoły: 20 listopada 2017 r. Uroczyste wręczenie nagród połączone z wernisażem zaplanowano na 7 grudnia 2017 roku w siedzibie I LO im. ONZ w Biłgoraju.

Regulamin konkursu dostępny jest na s

- Reklama -

tronie organizatora loonz.lbl.pl. Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod adresem

adloonz@poczta.onet.pl

oraz pod numerem telefonu 84 686 0442 (p. Anna Dobraczyńska).

 

Serdecznie zapraszamy!

 

  ZSO

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.