- Reklama -

Oficjalne otwarcie „Podwórka Nivea”

W Turobinie powstało "Podwórko Nivea" dzięki mieszkańcom, którzy głosując, zdecydowali o zwycięstwie. W sumie oddano 255 223 głosy. Gmina Turobin znalazła się w grupie zwycięzców w konkursie "Podwórko Nivea" – edycja 2016. Jak podkreślał wójt gminy, Turobin jako jedyna miejscowość w całym powiecie biłgorajskim i jako nieliczna w województwie lubelskim wygrała "Podwórko Nivea".

- Reklama -

Celem konkursu była budowa rodzinnych placów zabaw na terenie całej Polski. Konkurs polegał na internetowym głosowaniu. Place zabaw mogły powstać tylko dzięki oddanym przez mieszkańcom głosom. 

Podwórka NIVEA są retro-nowoczesnymi placami zabaw, które za pomocą zastosowanych elementów będą odpowiadały na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywały do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to jest czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci. Elementy obecne w Rodzinnych Miejscach Zabaw zaprojektowano tak, by było one przystosowane zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.