Oficjalne otwarcie „Podwórka Nivea”

W Turobinie powstało "Podwórko Nivea" dzięki mieszkańcom, którzy głosując, zdecydowali o zwycięstwie. W sumie oddano 255 223 głosy. Gmina Turobin znalazła się w grupie zwycięzców w konkursie "Podwórko Nivea" – edycja 2016. Jak podkreślał wójt gminy, Turobin jako jedyna miejscowość w całym powiecie biłgorajskim i jako nieliczna w województwie lubelskim wygrała "Podwórko Nivea".

Celem konkursu była budowa rodzinnych placów zabaw na terenie całej Polski. Konkurs polegał na internetowym głosowaniu. Place zabaw mogły powstać tylko dzięki oddanym przez mieszkańcom głosom. 

Podwórka NIVEA są retro-nowoczesnymi placami zabaw, które za pomocą zastosowanych elementów będą odpowiadały na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywały do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to jest czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci. Elementy obecne w Rodzinnych Miejscach Zabaw zaprojektowano tak, by było one przystosowane zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.