- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Oferta Ford

Jakiego auta potrzebujesz? W zasadzie niezależnie od Twojej odpowiedzi znajdziesz taki samochód w ofercie Ford. Ten amerykański gigant słynie z szerokiej gamy pojazdów dostosowanych do potrzeb różnych ludzi. W tym artykule zajmiemy się tym jakie Ford aktualnie produkuje modele oraz co ma dodatkowo do zaoferowania swoim klientom.

Opcje finansowania

Nie zawsze zakup auta za gotówkę jest tym co chcemy zrobić. Mało tego nie zawsze chcemy kupić auta po prostu interesuje nas dzierżawa czy też wynajem. Ford przygotował ciekawe opcje finansowania, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. Oczywiście podstawą jest leasing, który opiera się na niskich ratach i przejrzystych zasadach. W leasingu istotną sprawą jest niska wpłata własna, która pozwala zachować pieniądze w firmie i dalej nimi operować. Leasing Ford to wpłata własna już od 0% wartości auta, dokładne zakres opłaty uzależniony jest od kwoty finansowania. Nie mniej ważna jest możliwość dopasowania okresu leasingu do własnych upodobań, Ford daje możliwość spłaty rat w terminie od 24 do 72 miesięcy. Co istotne leasing udzielany jest zarówno na auta nowe jak i używane.

Wynajem długoterminowy to kolejna opcja, z której można skorzystać, gdy nie chcemy martwić się serwisowaniem auta czy sprawą jego ubezpieczenia. Decydując się na wynajem Ford Super Easy spotkamy się z minimalną ilością formalności wymaganych do uzyskania zgody na wynajem. Sam wynajem długoterminowy to temat na osobny artykuł, ale warto wiedzieć, że w cenie miesięcznej raty jest już ubezpieczenie auta, Assistance czy przeglądy okresowe.

Kolejną opcją jest kredyt, który udzielany jest na auta nowe i używane. Kredyt udzielany jest nawet do 500 tys. zł i na okres do 120 miesięcy. jak kredy działa, chyba każdy wie, więc przejdźmy teraz do kolejnego zagadnienia.

Ford Używane

Jeżeli planujesz zakup używanego samochodu zapewne obawiasz się o to jaki będzie jego stan. Jeżeli chcesz ograniczyć sobie liczbę nerwowych czynników, zainteresuj się opcją Ford Używane. Jest to specjalny program przygotowany przez Ford, który sprawia, że w Autoryzowanych Salonach znajdują się wyłącznie auta w dobrym stanie technicznym. Żeby samochód trafił do dalszej sprzedaży musi przejść szczegółowy przegląd składający się z ponad 100 punktów. Przeglądu dokonują osoby, które na co dzień zajmują się serwisowaniem samochodów tej marki, więc nic im nie umknie. 

- Reklama -

Program Ford Używane to również auta, których przebieg nie przekroczył 125 000 km. Same samochody nie mogą być starsze niż 5 lat. Dlatego do sprzedaży trafiają wyłącznie auta, którymi chciałbyś jeździć.

Szeroka oferta samochodów

Ford produkuje bardzo dużą liczbę samochodów dzięki czemu jest w stanie trafiać do osób poszukujących aut kompaktowych jak i rodzin z trójką czy większą liczbą dzieci. Wśród samochodów kompaktowych stworzonych do ekonomicznego przemieszczania się po mieście zaliczyć należy takie auta jak Ford Focus czy Ford Fiesta. Naturalnie taki Ford Puma, również doskonale odnajduje się w przestrzeni miejskiej, ale profil auta jest jednak trochę inny. 

W przypadku aut rodzinnych prym wiodą takie modele jak Kuga, S-Max, Mondeo czy Galaxy. Każdy z tych samochodów posiada swój własny charakter i przemówi do innego klienta. Ford mocno dba nie tylko rozwój w kwestii bezpieczeństwa czy komfortu, ale również ekonomii jazdy. Obecna generacja silników jest bardzo oszczędna i niskoemisyjna. Nie mówiąc już o Ford Kuga w wersji Plug-In czy w pełni elektrycznym Mustangu Mach-E.

Gdzie to wszystko czeka?

Wszystkie informacje na temat oferty Ford mogą Państwo znaleźć na stronie https://fordbielsko.autoboss.com.pl/. Autoryzowany Salon i Serwis Samochodowy Auto-Boss od wielu lat dostarcza kierowcom auta marki Ford. Na miejscu czeka na Państwa również ASO, w którym można zakupić oryginalne części zamienne i oczywiście naprawić swoje auto. Zachęcamy do sprawdzenia co dokładnie przygotował Ford w swojej ofercie i jakie promocje czekają w Auto-Boss.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.