- Reklama -

- Reklama -

Odrąbał sobie dłoń i wykrwawił się na śmierć

Nic nie zapowiadało ogromnej tragedii, do której doszło w środowe popołudnie na terenie jednego z biłgorajskich gospodarstw domowych. To właśnie tam podczas rąbania drewna życie stracił mężczyzna.

- Reklama -

Po południu 7 października na terenie miasta Biłgoraj doszło do tragedii. Mężczyzna, wracający do domu z pracy, znalazł na swojej posesji martwego członka rodziny, mężczyznę, z którym mieszkał w jednym domu. Od razu wezwał służby ratunkowe. Niestety, było już za późno i lekarz pogotowia ratunkowego, które w bardzo krótkim czasie dotarło na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon znalezionego mężczyzny.

Prokuratora Rejonowa w Biłgoraju wszczęła śledztwo w kierunku artykułu 155 Kodeksu Karnego, który mówi o nieumyślnym spowodowaniu śmierci.

– W najbliższym czasie ma odbyć się sekcja zwłok mężczyzny. Na wstępnym etapie śledztwa prokuratura wyklucza udział osób trzecich, a prawdopodobnie zdarzenie to, to nieszczęśliwy wypadek związany z pracami w gospodarstwie domowym – mówi Anna Rębacz, prokurator rejonowy w Biłgoraju.

- Reklama -

Prokurator przeprowadził oględziny na miejscu zdarzenia. Jak wstępnie udało się ustalić, mężczyzna znajdujący się na posesji prawdopodobnie rąbał drewno. Świadczy o tym znajdująca się na podwórku pryzma drewna, przy której leżała siekiera. Jednak jak ustalili funkcjonariusze policji, sąsiedzi zmarłego mężczyzny nie słyszeli żadnych krzyków, nawet tych wzywających pomocy. Z oględzin przeprowadzonych na miejscu zdarzenia wynikało, że sam próbował jej sobie udzielić.

Red.

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Anonim mówi

  Wyrazy współczucia dla rodziny
  Świeć Panie nad Jego Duszą

 2. John mówi

  Wieczne odpoczywanie zmarlemu i wyrazy wspolczucia rodzinie.A pani panie krowiarko zostan przy gwiezdnych wojnach nie zrobisz krzywdy sobie i bliznim.

 3. Adrian ten od Krowiarki mówi

  A księżniczka Lea z Gwiezdnych Wojen wiecie z czym pomyliła laserowy miecz ?
  To musiało być z roztargnienia.

  1. adi mówi

   upewnij się czy język połączony z mózgiem i komentuj

Zostaw odpowiedź