Ekogarden

- Reklama -

Odpowie za zabójstwo

Zmieniła się kwalifikacja czynu, za jaki odpowie młody mężczyzna, mieszkaniec gm. Obsza. Sprawę przejęła Prokuratura Okręgowa w Zamościu.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w nocy z 5 na 6 maja w  Olchowcu, w gminie Obsza. Pijany wnuczek pobił swoją 90-letnią babcię. Kobieta zmarła.

- Reklama -

Śledztwo w tej sprawie przejęła Prokuratura Okręgowa w Zamościu. – W dniu 11 maja 2021 roku wydano postanowienie o zmianie postanowienia o przedstawieniu zarzutów, zarzucając podejrzanemu w miejsce uprzednio zarzuconego występku spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu z następstwem w postaci śmierci pokrzywdzonej, popełnienie zbrodni zabójstwa w zamiarze bezpośrednim, tj. czynu z art. 148 § 1 kk. Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia – informuje Prokuratura Okręgowa w Zamościu.

Na mocy postanowienia Sądu Rejonowego w Biłgoraju z 7 maja br. podejrzany pozostaje tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Mężczyzna był pijany. Miał 2,45 promila alkoholu w organizmie.

O sprawie pisaliśmy tutaj:  Wnuczek pobił babcię, kobieta nie żyje | Nowa Gazeta Biłgorajska (gazetabilgoraj.pl)

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. czytelniczka mówi

    I bardzo dobrze! Zabójstwo to zabójstwo. Bydlak. Jak można starsza babcie pobić oto jeszcze własny wnuk?! Co się dzieje w tych czasach? Ludziom się w głowach poprzewracało.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.