- Reklama -

- Reklama -

Odpowie za posiadanie narkotyków

W nocy z soboty na niedzielę policjanci ujawnili i zabezpieczyli prawie 80 gramów narkotyków. Mężczyzna, przy którym została znaleziona substancja, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty.

W nocy z 5 na 6 września biłgorajscy policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego, przy którym ujawnili i zabezpieczyli tzw. dilerki z zawartością białej substancji.

– Wykonany przez policjantów test wykazał, że substancja ta jest amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W toku dalszych czynności w pojeździe należącym do 50-latka mundurowi ujawnili kolejną porcję narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 80 gramów amfetaminy – informuje mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Mężczyzna wczoraj został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Wkrótce stanie przed sądem.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności

Red.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.