- Reklama -

- Reklama -

Odnaleziony po latach

Miał jechać do lekarza, jednak do niego nie dotarł. Mężczyzna był poszukiwany przez cztery lata. Jego zwłoki znaleziono niedaleko miejsca zamieszkania.

- Reklama -

Cztery lata temu, 2 marca w południe, mężczyzna wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem osobowym marki Toyota Corolla koloru srebrnego. Rodzinie powiedział, że jedzie do Przemyśla do lekarza, lecz tam nie dotarł. Kolejnego dnia rano członkowie rodziny stwierdzili, że samochód stoi zamknięty na ich posesji, a wewnątrz  znajdują się torba z rzeczami osobistymi, kluczyki, portfel, dokumenty i telefon komórkowy. Mężczyzna oddalił się w nieznanym kierunku i nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Najbliżsi mężczyzny dopiero po czterech latach dowiedzieli się, co z nim stało się stało. 9 marca w jednym z pustostanów w Woli Obszańskiej odnaleziono szczątki ciała ludzkiego. – Decyzją Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju zostały one zabezpieczone do badań sekcyjnych – informowała mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowy policji. Pewne jest, że to ciało poszukiwanego mężczyzny. Obecnie nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób zmarł. Na odkrycie tej tajemnicy musimy jeszcze poczekać. Szczegóły śmierci wykażą dokładne badania.

- Reklama -

red.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Rycho Rysiński mówi

    To zagadka idealna dla „Archiwum X”.

Zostaw odpowiedź