AGD

- Reklama -

- Reklama -

Odnaleziono zwłoki w stodole

We wtorkowe przedpołudnie jeden z mieszkańców gminy Księżpol dokonał makabrycznego odkrycia w jednym z budynków gospodarczych niezamieszkałej posesji. Właśnie w nim znajdowało się ciało martwego mężczyzny.

- Reklama -

12 stycznia na długo zapisze się w pamięci jednego z mieszkańców gminy Księżpol, który dokonał makabrycznego odkrycia w jednym z budynków gospodarczych niezamieszkałej posesji w Majdanie Starym.

– Przed południem 12 stycznia funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu zwłok NN mężczyzny, które znajdowały się w znacznym stopniu rozkładu – informuje mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Na miejscu zjawił się również prokurator z Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju, aby wraz z funkcjonariuszami policji wyjaśnić, kim jest znaleziony mężczyzna i jaka była przyczyna zgonu. Przy ciele mężczyzny nie znaleziono żadnych dokumentów, a znaczny stopień rozkładu ciała nie pozwalał na identyfikację twarzy.

- Reklama -

– Ciało zostało znalezione w budynku gospodarczym niezamieszkałej posesji. Jej właściciel mieszkał naprzeciwko i przebywał na niej sporadycznie, prawdopodobnie dlatego nie odkrył ciała wcześniej – mówi Anna Rębacz z Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju. – Nic nie wskazuje na udział osób trzecich – dodaje

Na miejscu zostały wykonane czynności pod nadzorem prokuratora, a ciało denata zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe

Red.

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Mrc mówi

  Po co? Żeby takie wścipskie i ciekawskie osoby jak Ty miały pożywkę?
  W swoim czasie może napiszą.

 2. Ania mówi

  No dobra, ale był powieszony czy leżał? Mógł go ktoś zabić i podrzucić, mógł zamarznąć, albo ktoś się powiesił. Powinniście napisać jak go znaleźli. Ale samobójca raczej opuszczonych miejsc nie wybiera, a morderca tak.

  1. Cecylia mówi

   Oni wiedzą dokładnie jak było ale nie napiszą.Aż po sekcji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.