Usługi krawieckie

- Reklama -

Oddali 11 litrów krwi

Mowa o mieszkańcach Aleksandrowa, którzy w minioną niedzielę 13 września uczestniczyli w cyklicznej zbiórce krwi zorganizowanej w ich miejscowości.

Tak jak wcześniej i tym razem akcja poboru krwi odbywała się w budynku Urzędu Gminy Aleksandrów. W niedzielne przedpołudnie 13 września aż 33 mieszkańców Aleksandrowa zgłosiło chęć oddania krwi, ale ostatecznie mogło to zrobić 25 osób. Dzięki nim udało się zebrać 11 litrów bezcennego daru ratującego ludzkie życie.

– W imieniu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie serdecznie dziękuję wszystkim krwiodawcom za udział w niedzielnej akcji poboru krwi, która po raz kolejny odbyła się w naszej gminie – mówi Agata Swacha, prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi w Aleksandrowie.

- Reklama -

Pomimo panującej pandemii koronawirusa mieszkańcy tej gminy po raz kolejny nie zawiedli. Wśród aleksandrowskich krwiodawców nie brakowało tych pierwszorazowych, jak i tych stałych.

– Krew jest najlepszą rzeczą, jaką mogę dać drugiej osobie, oddaję ją cyklicznie i zachęcam do tego wszystkich mieszkańców powiatu – mówi krwiodawca z Aleksandrowa.

Red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.