AGD

- Reklama -

- Reklama -

Oddaj włosy na perukę dla chorego dziecka

- Reklama -

Do 15 lutego fryzjerzy w całej Polsce mogą włączyć się do akcji „Z miłości do włosów”, którą organizuje stowarzyszenie „Mówimy NIEboRAKOWI”. Chodzi o zebranie od klientów włosów, a następnie przekazanie ich do produkcji peruk. Zebrane w ten sposób włosy trafią do dzieci chorujących na nowotwory i łysienie plackowate.

Zapraszamy wszystkie zakłady fryzjerskie do wzięcia udziału w charytatywnej akcji bezpłatnego ścinania włosów – mówi Beata Kulczyńska z Częstochowy, inicjatorka i organizatorka akcji „Z miłości do włosów”. 

Na liście salonów fryzjerskich, które przystąpiły do akcji, jest już ponad 165 pozycji ze 103 miast, m.in. z Zamościa i Lublina. Niestety, żaden salon z Biłgoraja na razie nie przystąpił do tej inicjatywy. 

- Reklama -

Aby zgłosić swój udział w akcji „Z miłości do włosów” wystarczy wysłać e-mail na adres beata.kulczynska@gmail.com, w treści wpisując swoje imię i nazwisko, adres salonu, telefon, a w tytule „biorę udział w akcji „Z miłości do włosów”. Rodzice dzieci, które podczas chemioterapii straciły włosy lub dzieci chorujących na łysienie plackowate, także mogą zgłaszać chęć otrzymania takiej bezpłatnej peruki. 

Na 17 lutego zaplanowany jest wielki finał akcji, który polegać będzie na ścinaniu włosów w salonach fryzjerskich, które zadeklarowały swój udział w projekcie.

Szczegóły można śledzić na stronie Facebook w utworzonym wydarzeniu „Z miłości do włosów”. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.