- Reklama -

Obywatel Ukrainy wjechał w drzewo

W sobotę 41-letni obywatel Ukrainy w stanie nietrzeźwości wsiadł za kierownicę renault. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło 20 marca około godziny 22 w miejscowości Olchowiec (gm. Obsza). Policjanci na miejscu zdarzenia zastali rozbity samochód i rannego mężczyznę wewnątrz pojazdu, natychmiast udzielili mu pomocy przedmedycznej.

– Jak wynika z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 41-letni obywatel Ukrainy, kierując samochodem marki Renault, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie czołowo uderzył w drzewo. Policjanci ustalili, że mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala – informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Konsekwencje jazdy w stanie nietrzeźwości:

  • Zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 3 lat do lat 15.
  • Świadczenie na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej od 5 do 60 tys. zł.
  • Zagrożenie karą do 2 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Franek mówi

    mówię i proszę karzcie ukrainców! Piją jeżdzą po 24 na dobę dlatego tyle wypadków. A przecież ich kultura jest taka że po szklanie nic nie zaczynają. Ani robić ani jechać!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.