Noclegi – Bździuch

„Oblivion caffe”

 

Piosenki Astora Piazolli, Tony`ego Murena, Andre Astiera, Richarda Galiano, do tego taniec na żywo i niezwykły klimat "zapomnianych kafejek" okresu przedwojennego i wojennego, czyli koncert "Oblivion caffe" w wykonaniu debiutującego zespołu kameralnego z Biłgorajskiego Centrum Kultury. Muzykom towarzyszyć będą pary taneczne z Grupy Tanga Argentyńskiego BCK. Na koncert zapraszamy 3 listopada o godz. 19.00 do sali kameralnej BCK, wstęp wolny!

 

Bardzo gorąco zapraszamy Państwa na debiut Zespołu kameralnego działającego od niespełna roku pod egidą Biłgorajskiego Centrum Kultury i pod okiem instruktora Jarosława Kloca (Bonum Voces). Zamysłem działania zespołu jest popularyzacja akordeonu jako instrumentu oraz literatury akordeonowej, stąd trzon zespołu stanowią akordeoniści.

Pierwszy koncert tego zespołu odbędzie się pod hasłem "Oblivion Caffe" i przywoła nie tylko muzykę, ale i charakterystyczny klimat "zapomnianych kafejek" okresu przedwojennego i wojennego. W repertuarze znajdą się piosenki Astora Piazolli, Tony`ego Murena, Andre Astiera, Richarda Galiano. Wieczór "Oblivion Caffe" upłynie także pod znakiem różnych stylów muzycznych: tanga, musett, bossa nova czy polki. Wzorem dawnych kafejek nie zabraknie także tańca na żywo. Muzykom towarzyszyć będą pary taneczne z Grupy Tanga Argentyńskiego BCK.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.