- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

O bezpieczeństwie z młodymi piłkarzami

Policjanci ruchu drogowego biłgorajskiej komendy asp. Andrzej Połeć i st.asp. Adam Sołtys oraz sierż. szt. Joanna Klimek z Zespołu ds. Nieletnich wyruszyli w piątkowe popołudnie do Zajazdu Nadrzecze, w którym aktywnie spędza czas kolonia młodzieży z warszawskiego Klubu Sportowego „Drukarz”.

Policjanci rozmawiali z młodymi piłkarzami o bezpieczeństwie podczas wakacji w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” organizowanej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Stróże prawa poruszali  zagadnienia dotyczące  niebezpieczeństw, jakie mogą spotkać dzieci i młodzież  podczas wakacji w miejscu zamieszkania, wypoczynku na wsi, jak i na drodze oraz sposobów ich uniknięcia.

- Reklama -

Funkcjonariusze biłgorajskiej drogówki omówili z kolonistami zasady bezpiecznego zachowania się na drodze. Przypomnieli jak ważne dla niechronionych uczestników ruchu drogowego są odblaski, które mogą uratować życie. Nie lada atrakcją okazał się być również pokaz radiowozu i sprzętu służącego na co dzień policjantom.

Policjantka z Zespołu ds. Nieletnich przygotowała z kolei pogadankę i pokaz filmów na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu.

Na koniec spotkania funkcjonariusze rozdali odblaski i ulotki życząc młodym piłkarzom udanych i spokojnych wakacji a także sportowych sukcesów.

JK

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.